Osijek Street Race Show No6 - DATUM PROMIJENJEN, NOVI DATUM 14/15.05

Osijek Street Race Show No6 - DATUM PROMIJENJEN, NOVI DATUM 14/15.05

Legend
RE: Osijek Street Race Show No6

mi smo prosle godine na omv-u na sickom sacekali ekipu iz sa i pravac osijek,abd opet cemo :cool:
 
Član
RE: Osijek Street Race Show No6

Zbog brojnih evenata koji su na kraju najavljeni za isti vikend (KOE Kragujevac, 2 mega motosusreta, SR Slovenija, Đurđevdan itd..) i nakon dugih pregovora sa upravom piste, uspio sam promijeniti datum prvog OSRS u 2011.

Dakle, novi i konačan datum je 14./15.05.2011.

FORUM_Plakat_sezona_2011DATUM.jpg
 
Član
Nisi morao trizex, daleko je event, ionako raja gleda kad je tek mjesec prije, mozda vas 5% gleda vec sad datum :icon_biggrin:
 
evo jos knap mjesec dana do prvog race-a ove godine!
U Osijeku pripreme vec teku punom parom..
Priprema se izuzetno bogat program sa mnostvom razlicitih sadrzaja koji ce posjetiocima i ljubiteljima utrka ubrzanja ponuditi cjelodnevni show ...

napomena: upoznajte se na vrijeme sa izmjenama u pravilniku, ako vec do sada niste...

PS 2: ukoliko grupe zele organizovano ici na Race u Osijeku bilo bi dobro da se jave ili meni ili Kalkan -u ukoliko zele smjestaj itd..Iz iskustva znam da su sobe uvijek knap, barem ova jeftinija varijanta (oko 100 kn noc...) jer na vrijeme se moze dosta toga uraditi a u 5 do 12 tesko...

u narednih 7-10 dana detaljne informacije o svemu ...

pripremajte masine i vidimo se u Osijeku !

:123: :123:
 
Član
silverstar je napisao(la):
evo jos knap mjesec dana do prvog race-a ove godine!
U Osijeku pripreme vec teku punom parom..
Priprema se izuzetno bogat program sa mnostvom razlicitih sadrzaja koji ce posjetiocima i ljubiteljima utrka ubrzanja ponuditi cjelodnevni show ...

napomena: upoznajte se na vrijeme sa izmjenama u pravilniku, ako vec do sada niste...

PS 2: ukoliko grupe zele organizovano ici na Race u Osijeku bilo bi dobro da se jave ili meni ili Kalkan -u ukoliko zele smjestaj itd..Iz iskustva znam da su sobe uvijek knap, barem ova jeftinija varijanta (oko 100 kn noc...) jer na vrijeme se moze dosta toga uraditi a u 5 do 12 tesko...

u narednih 7-10 dana detaljne informacije o svemu ...

pripremajte masine i vidimo se u Osijeku !

:123: :123:
redy :123::123::123:
 
Top