Osijek Street Race Show No6 - DATUM PROMIJENJEN, NOVI DATUM 14/15.05

Osijek Street Race Show No6 - DATUM PROMIJENJEN, NOVI DATUM 14/15.05

Član
FORUM_Plakat_sezona_2011_OTVORENJE1024.jpg
 
Član
RE: Osijek Street Race Show No6

Najbolji skup u regionu, sve se svelo na Osijek, u Srbiji više ništa vredno pažnje nema, u BiH i ima po nešto...
 
Član
RE: Osijek Street Race Show No6

ako Bog da i ja idem na ovaj,jedino ne do Bog bolesti il tako nesto;);)
 
Početnik
RE: Osijek Street Race Show No6

ako me zdravlje,sreca i novci posluze mozda se i ja pojavim sa vozilom u novom izdanju ali otom potom..
 

IGY

Član
RE: Osijek Street Race Show No6

Jedva cekam, redovno kod vas na forumu pratim desavanja :)


P.S. za sve koji u temi napisu da idu, a naravno kao do sad sto se desavalo ne pojave se na odredzenom eventu ide ban od 6 mjeseci..... jer svaki put se javi dosta clanova a na kraju ode samo par
 
Član
RE: Osijek Street Race Show No6

jbg igy prosli put ne odoh zbog zelenog kartona a prije toga nisam mogao radi posla nije me niko mogao da mjenja.
nadam se da ovaj put dolazim
 

IGY

Član
RE: Osijek Street Race Show No6

Emire nisam na tebe mislio i ni na kog ko je pisao ovde trenutno nego uopsteno, jer fakat najavi se 50-100 clanova a ode jedva 20

ne vidim smisao u tome da neki pise da ce doci najaviti se a kanije se ne pojaviti, i onda pisati kako mu je krivo sto nije mogao ici, zao mu ovako onako......
 
Član
RE: Osijek Street Race Show No6

nego kad bude vrijeme da se ide treba se fino izorganizirat,i da se ide u grupama,lakse nam je svima tako. Napraviti neku organizaciju i opleti, ja do sada nisam bio u osjeku,imam zelju da idem i ako Bog da nastojat cu da idem,zato predlazem da se fino izorganizujemo i da idemo kao kolektiv,sto nas je vise moguce;);)
 
Član
RE: Osijek Street Race Show No6

Najavi se 40% foruma da ide, i kurta i murta a ode samo onih par koji su cutali!
Ako bude opreme icu da brpam malo
 
Član
RE: Osijek Street Race Show No6

aBd trebao bih i ja se pojavit... :icon_smile:

ArminM je napisao(la):
nego kad bude vrijeme da se ide treba se fino izorganizirat,i da se ide u grupama,lakse nam je svima tako. Napraviti neku organizaciju i opleti, ja do sada nisam bio u osjeku,imam zelju da idem i ako Bog da nastojat cu da idem,zato predlazem da se fino izorganizujemo i da idemo kao kolektiv,sto nas je vise moguce;);)

i ja sam za ovaj prijedlog... vise nas u grupi, i pravac Osijek... nisam ni ja nikad isao..pa nebi bilo lose da se ide u grupi..
 

IGY

Član
RE: Osijek Street Race Show No6

pa fazon i jeste u tome, sto se dogovore grupe a opet ide par ljudi, ostali odustanu u zadnji cas, i ne jave ni nista, a mi koji idemo cekamo ih ko budale kakve
 
Top