Osijek Street Race Show 5 - 11. i 12.9.2010

Osijek Street Race Show 5 - 11. i 12.9.2010

Član
antrax je napisao(la):
2010_09_12_street_race_show_5_zeros_283.jpg


:cool:

ma jesam li ovo ja :D
 

IGY

Član
evo vratio se ima sat vremena mozda :)
bilo predobro kao i uvijek fotke u toku sedmice u ovih dan-dva nece biti puno ali ce biti kvalitetno :)

organizacija kao i uvijek na nivou, vrijeme odlicno

zao mi je Ace sto mu je otisao cilindar na audiju mogao je i probiti 10-tku ali eto sta je tu je vise srece iduci put

uglavnom bila je guzva u 13 klasi preko 30 auta kako subota tako i nedelja probijanja u 12... bilo vrlo zanimljivo ko nije bio propustio je show :D

fotke i bice video u toku sedmice.....
 
Član
organizacija na nivou,samo ne dobih ono oko vrata ;) kaze nestalo hajd reko dobro
dosho vidio da se moze jos prijaviti,hajd reko da se prijavim i odvozim,krš naravno,loše gume, al hajd nema veze malo sportski mačkica i ja se vozali :D:D:D:D:D
hvala teamu iz pozege sa kadettom suza na kafi :)
 

IGY

Član
loveru hvala na znaku 1.4 koji godinama dogovaramo :D
naljepio sam ga odlicno je sjeo :D:D:D
 
Početnik
evo mi sad stigli :)

dobro je bilo super,

da nisam prespavo ko zna..

vozilo je napravilo 13.8 ( sa 75 KS nitra ) - E36ica
 
Član
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/uTt8esalF8o?fs=1&hl=hr_HR&color1=0x234900&color2=0x4e9e00"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/uTt8esalF8o?fs=1&hl=hr_HR&color1=0x234900&color2=0x4e9e00" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Član
srdjo je napisao(la):
Loveru koje si vrijeme napravio?
...i dajte slike da vidimo kako je bilo!!! :)
ma slabo sam vozio,nisam ni mislio voziti,dosli kasno i zavrsio trening i sve i ja odem pitam jel se moze prijaviti jos kaze moze,de reko da se prijavim da malo odvozim.
i vozio na istrosenim 19kama :D
uglavnom 16.6 na kvalifikacijama sa reakcijom 1.2 cini mi se i druga voznaj 17.2 sa reakcijom 1.7 tako nekako :D
ma meni je svaki dan race,a sta fali malo cirkusati na race-u :)
 
Član
HONEY je napisao(la):
koliko znam Edo Galic je jucer osvojio najjacu klasu sa navodno 10.8, a danas sa 10.6 vremenom (to bi trebao biti i novi hrvatski nacionalni rekord). cestitamo !!

nije poznato da je danas itko drugi isao ispod 11

bas mi je krivo da nisam mogao voziti, mogo sam ih sve pomesti, jer dobro znam da mogu i bolje od 10.7.. :icon_cry:

Ti si stvarno neumoran :icon_eek: ma ti možeš 8 odvoziti al zato ćeš morati da uložiš još koju tisućicu eurića i onda opet možeš da juriš :D

lov2xlr8 je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
Loveru koje si vrijeme napravio?
...i dajte slike da vidimo kako je bilo!!! :)
ma slabo sam vozio,nisam ni mislio voziti,dosli kasno i zavrsio trening i sve i ja odem pitam jel se moze prijaviti jos kaze moze,de reko da se prijavim da malo odvozim.
i vozio na istrosenim 19kama :D
uglavnom 16.6 na kvalifikacijama sa reakcijom 1.2 cini mi se i druga voznaj 17.2 sa reakcijom 1.7 tako nekako :D
ma meni je svaki dan race,a sta fali malo cirkusati na race-u :)

Pa dobro to je to po mom mišljenju, koliko si ti mislio da ćeš voziti sa 200 KS na felgama od 19 cola :icon_eek:?
 
Član
pa sa boljim gumama sam vozio malko bolje ;) a mrsko mi bilo montirati 16" gume i vaditi sve iz auta,ovako je ljepse :D
nisam ni mislio da cu voziti 14sec :)
da sam povadio sve iz auta,krenuvši od muzike pa sjedista onda bi vozio mozda sekundu manje
al bitna je zabava,zezanje ;)
 
Član
HONEY je napisao(la):
koliko znam Edo Galic je jucer osvojio najjacu klasu sa navodno 10.8, a danas sa 10.6 vremenom (to bi trebao biti i novi hrvatski nacionalni rekord). cestitamo !!

nije poznato da je danas itko drugi isao ispod 11

bas mi je krivo da nisam mogao voziti, mogo sam ih sve pomesti, jer dobro znam da mogu i bolje od 10.7.. :icon_cry:



Joj,Joj,Joj,Joj i opet Joj,Joj,Joj pa ponovo Joj i tako dalje

Dragi prijatelju Repo pa treba da budeš ponosan na rezultat koji si napravio sa 2,0 motorom Edo ima kao tvoja cetiri motora pa je brzi od tebe 0,2 i neznam sto se bez veze blamiraš, jer imamo svi zadatak koji si nam postavio.
 
Početnik
ja uopce ne gledam tko ima koliko kubika ili bilo sta

kazem samo da mi je krivo sto nisam vozio radi toga sto znam iz nekih razloga da mogu i bolje. da sam bio tu isao bi na to da ga pobjedim i postavim bolje vrijeme ;)
tako i treba ovaj sport da izgleda..

meni je krivo jer mi se u zadnji cas turbo razletio (danas sam ga otvorio i osovina je pukla na 2 dijela :D ),, a bas sam se bio nabrijao da vozim :cool:
 
Top