OSIJEK STREER RACE+DRIFT SHOW 9 / KING OF EUROPE

OSIJEK STREER RACE+DRIFT SHOW 9 / KING OF EUROPE

Član
Ako bog da sve po planu i ja dodjem da sagorim 2 ili eventualno 3 dana ko budala od dima i da se vrnem kuci :D Mislim da to necu propustiti. :123:
 
Član
ja koliko sam vidio, petak ruzno, subota i nedelja onako taman prijatno po danu ali nocu malo hladnije, ali bez kise. Kisa ce mozda u petak malo padati.

E sad koliko je vjerovati prognozama toliko unapred to ne znam, malo preciznije bude par dana unapred tako da gledajte u srijedu - cetvrtak tad ce biti tacnije.

http://www.accuweather.com/en/hr/osijek/119909/daily-weather-forecast/119909?day=6
 
Član
Prosli put nije bilo precizno ni dan ranije, to je visa sila... Samo da ne bude kise, sve ostalo je manje vazno.
 
Član
:D ja planiro u subotu rostilj sator ovo ono.. haman samo bosanci planiraju rostilj i sator,, vidimo se gore bice ludo!:D:D
 
Član
Uni_que je napisao(la):
:D ja planiro u subotu rostilj sator ovo ono.. haman samo bosanci planiraju rostilj i sator,, vidimo se gore bice ludo!:D:D

I mi cemo u subotu ranije otici tamo isto tako, pa ajde i ti do Brckog pa s nama :D:D:D
 
Član
3dana.jpg
 
Član
Noci idealne za motore sa prednabijanjem ima da cestu cjepaju :D

Ima li neke najave ko ce sve voziti od ovi "zestoki" posto vidim da je za drift vec kalkan najavio

Zao mi sto nemogu doci bar da gledam. Jedva cekam reportazu :cool:
 
Top