OSIJEK STREER RACE+DRIFT SHOW 9 / KING OF EUROPE

OSIJEK STREER RACE+DRIFT SHOW 9 / KING OF EUROPE

Član
8d78ddec.jpg


Polako se približava i taj vikend. Tri dana. Dvije noći. Svo vrijeme usmjereno na stazu i vozače. Street race, KOE Drag, Croatian Drift Challenge i KOE Drift. Nema stunt showa, nema Big Dogsa, nema zastoja, samo vrući asfalt i gas do poda!

Mjerna oprema je ovaj put najnovija wireless Race America, i dalje imate 60ft, 201et+brzinu, 402et+brzinu.

7a42b359.png


Satnica je podložna promjenama, i ovisit će od broja vozača prijavljenih za pojedinu disciplinu. Molimo vozače da se pridržavaju rasporeda za prijave, jer ćemo se ovaj put oštro držati početnog rasporeda.

Vidimo se u Osijeku...
 
sto bi emilio rekao 'brutalan' raspored ali bit ce zestoko i nezaboravno...

ovom prilikom zelim i ovdje skrenuti paznju da je trka broj 2 OSRS 9 (vecernja/nocna trka u subotu) uvrstena u bodovni kalendar predstojeceg prvenstva BiH u trkama na 402m ali o tome vise u narednim danima i u za to predvidjenoj temi..

OSIJEK ce biti vikend za dugo pamcenje, sasvim sigurno ;)

:123: :123:
 
Član
Malo mi samo nije jasan program, koja je razlika izmedju OSRS9#1 i OSRS#2, gde bih se ja u slucaju da vozim trebao prijaviti?
 

IGY

Član
dellas je napisao(la):
Malo mi samo nije jasan program, koja je razlika izmedju OSRS9#1 i OSRS#2, gde bih se ja u slucaju da vozim trebao prijaviti?

kako sam ja shvatio OSRS9 je redovni broj takmicenja a OSRS#2 je drugi po redu sa KOE takmicenjem, ako sam sta fulio nek me neko ispravi :icon_question:
 
Član
Na plakatu ne pise,ali i ovde da najavim...Nedelja je dan za DB i Styling takmicenje...Prijave su do 12 sati i onda pocinjemo sa kvalifikacijama i ostalim...Klase za Db su one standardne...A,B,C,mini i max...Ako neko nezna pravilnik,okacicu ponovo....
 
Top