OSIJEK STREER RACE+DRIFT SHOW 9 / KING OF EUROPE

OSIJEK STREER RACE+DRIFT SHOW 9 / KING OF EUROPE

Član
Robert je napisao(la):
Rinaldo bas zbot takvih pametnjakovica kao sto si ti sam dva puta naglasio da je to samo moje misljenje, al eto nek si ti meni reko sta me sljeduje pa kud puklo da puklo :)

Sejo, daleko od toga da je ne podrzavama to, svaka cast na svemu postignutom, i naravno da mi je jasno sta ta licenca znaci za AK Slavoniju i grad Osijek, samo sam htio da izrazim svoje misljenje, koje vjerujem da nije jedino ovde, ali to naravno nije znacilo da vi odmah morate mjenjati bilo sta :) Drago mi je da si shvatio sta sam mislio a ne kao neki :)


Nikad nikog na ovom forumu nisam prozvao imenom niti napao ili ružnu riječ uputio, to što si se ti pronašao u mom postu je dovoljno da se skonta ko je ovdje pametnjaković ...

Po meni program je za taj vikend više nego dobar i na vrijeme je objavljeno pa kome se šta sviđa nek izvoli . OSR posjećujem od OSR no3 i vjerujem da ekipa na čelu s Kaletom ima puno više iskustva od bilo koga ovdje što se tiče organizacije tak da je po meni svaka sugestija suvišna
 
Član
rinaldo je napisao(la):
Robert je napisao(la):
Rinaldo bas zbot takvih pametnjakovica kao sto si ti sam dva puta naglasio da je to samo moje misljenje, al eto nek si ti meni reko sta me sljeduje pa kud puklo da puklo :)

Sejo, daleko od toga da je ne podrzavama to, svaka cast na svemu postignutom, i naravno da mi je jasno sta ta licenca znaci za AK Slavoniju i grad Osijek, samo sam htio da izrazim svoje misljenje, koje vjerujem da nije jedino ovde, ali to naravno nije znacilo da vi odmah morate mjenjati bilo sta :) Drago mi je da si shvatio sta sam mislio a ne kao neki :)


Nikad nikog na ovom forumu nisam prozvao imenom niti napao ili ružnu riječ uputio, to što si se ti pronašao u mom postu je dovoljno da se skonta ko je ovdje pametnjaković ...

Po meni program je za taj vikend više nego dobar i na vrijeme je objavljeno pa kome se šta sviđa nek izvoli . OSR posjećujem od OSR no3 i vjerujem da ekipa na čelu s Kaletom ima puno više iskustva od bilo koga ovdje što se tiče organizacije tak da je po meni svaka sugestija suvišna


Nisi, al eto slucajnosti da bas poslije onog mog posta pises onaj svoj onako "fin" :) Ovdje covijek vise ne smije rec ni sta misli a da ga pojedini ne prave budalom eh...

Aj sretno svima u OS, ko prezivi pricace :123::123:
 
Član
to znam za drzavu mislio sam za sam race tj prijavu i ulaz. Gde zameniti pare? pr.god smo skidali sa neke kartice direktno kune pa je bilo lakse.
 
Član
mjenjacnica ili ako imas neke prijatelje na benzinskim pumpama :) najbolje zamjeni kod kuce, pa da si miran onda kad odes tamo.
 
Član
A moze li neko potvrditi ovo mjesto za sator, rostilj i tako to, jel jedini ja to planiram ili ... Vidio sam da ima i neko spavanje pomenuto, ali ako moze sator ne pada mi na pamet da idem u neku sobu :)
 
Član
Moze sator sigurno. A sto se menjanja novca tice bice problem naci menjacnicu u subotu u 8 ujutru, kad je prijava za voznju....
 
Član
dellas mjenjacnicu imas u onom trznom 50m od staze (Avenue Mall) od 9 radi ako se ne varam ;)
 
Menja, nema problema oko kampovanja nikakvog, ja sam dosad 8 puta spavo gore, uglavnom u autu, al nema problema ni ako sator razastres, nisi jedini sigurno, vecina koji voze oba dana postave sator kraj piste.
Uglavnom, obavezno ponesi sator ako ga vec imas i rostilj, bez rostilja ne dolazi :D

Dellas, vidimo'l se gore? Nisi bio od prosle godine u maju, vrijeme ti je :)
 
Član
bio sam u septembru, al' nisam ove u maju. Abd vidimo se, planiram doci :) Vozite li ove god?

kavaz je napisao(la):
dellas mjenjacnicu imas u onom trznom 50m od staze (Avenue Mall) od 9 radi ako se ne varam ;)

bas zbog toga sam i pitao za eure, jer je prijava do 9, a kalkan je rekao da se ne sme kasniti, a kod nas ne menjaju u kune.
 
Član
idu kod nas sve valute. samo što se zbog lakše manipulacije sve zaokružuje, što negdje ispadne malo nepovoljno. Kampiranje ide, samo ću odmah upozoriti na povi broj naših redara koji će paziti na mir i tišinu.

Ovaj event, ovako natrpan, svakako nije nešto što želim sebi i vama za stalno. Ali kao što Sejo kaže, ima ovdje X faktora zbog kojih je ovo moralo biti ovako. Kriza je, tuku sa svih strana, ali meni/nama je toga pun kufer, i stoga idemo napraviti 40 sati čistog adrenalina na pisti!

Nadam se da će svatko pronaći nešto za sebe, jer količina i kvaliteta auta koja će se sada naći na jednom mjestu je do sad neviđena. Vidjet ćete, biti će ovo lud vikend... ;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Menja, nema problema oko kampovanja nikakvog, ja sam dosad 8 puta spavo gore, uglavnom u autu, al nema problema ni ako sator razastres, nisi jedini sigurno, vecina koji voze oba dana postave sator kraj piste.
Uglavnom, obavezno ponesi sator ako ga vec imas i rostilj, bez rostilja ne dolazi :D

Dellas, vidimo'l se gore? Nisi bio od prosle godine u maju, vrijeme ti je :)

Pa niko nista konkretno ne pricao tome, imam neki, pa ima i drug neki i snacemo se nekako.

A kako je preko granice moze li se prenijeti hrane i uglja i taj rostilj i ostalo sto treba, tipa noz :)
 
Član
satnica002.png

satnica003.png

satnica004.png

satnica005.png

satnica006.png
 
Noz ni za zivu glavu, prosle godine je drug jedan zaplako, 800 km kazne i noc u pritvoru zbog jednog jebenog skakavca koji mu je stojao u alatu.

Ovo ostalo mozes ladno da poneses, ja sam zadnji put sve to nabrojano nosio, sem noza :)
 
Top