OSIJEK STREER RACE+DRIFT SHOW 9 / KING OF EUROPE

OSIJEK STREER RACE+DRIFT SHOW 9 / KING OF EUROPE

Član
Do sada je bila jedna trka u subotu, jedna u nedjelju. Sada je, zbog dodatnih sadržaja, ubačena noćna utrka u subotu, tako da su dvije trke u subotu (jutarnja i večernja).

Nedjelja je drift.

satnica002.png

satnica003.png

satnica004.png
 
eto Kale je vec odgovorio..
znaci u subotu 1.9.2012 je street race dan i odrzat ce se ukupno 3 takmicenja..
OSRS9 trka 1
OSRS9 trka 2
King of Europe STREET FIGHTERS SERIES 2012

za svako od ova tri takmicenja idu posebne kotizacije, posebne nagrade a i pravilnici OSRS i KoE nisu isti ali narednih dana cemo i to dodatno pojasniti..

ovdje sada jos jednom naglasavam da ce se takmicenje OSRS trka 2 1.9.2012 u vecernjem terminu bodovati i za prvenstvo BiH. I o ovome vise narednih dan-dva..

pozz

:123: :123:
 
Član
Cek malo..

u nedelju nece biti 402 race uopste, samo drift? ili sam ja pogresno shvatio sve..
 
dobro si shvatio...

subota full street race / drag dan (osim 3-satnog drift treninga popodne)

nedjelja full drift dan
 
MENI LICNO (da neko pogresno ne shvati), proslogodisnji race je bio bolje zamisljen!Street race 2 dana...sa popratnim sadrzajima.Dok ce ovaj sad race biti prenatrpan u jedan dan...i garantujem da ce biti sigurno 30% manje auta na drugoj trci - kao i gledatelja! Umor, sunce, kvarovi na autima (koji se ne mogu popraviti za 2-3h), sve ce uticati na kvalitet druge trke!
 
Član
silverstar je napisao(la):
dobro si shvatio...

subota full street race / drag dan (osim 3-satnog drift treninga popodne)

nedjelja full drift dan

Izvini prijatelju, uz duzno postovanje prema tebi, al moje malo i mozda nekome nebitno misljenje je da je to losa ideja.

2 402 trke u jednom danu, citav taj race svodi na samo 1 dan ustvari. Prije svega ja, pa poslije toga cu reci i za moje prijatelje s kojima putujem iz Gradiske u OS vec 2 godine, dolazimo tamo zbog 402 racea a ne drifta. Prije smo imali izbor da dodjemo 1 dan od 2. Jer ipak mora se organizovati sve, neki idu na fakultet, neki imaju zenu i dijecu, poslove,a nije samo tako jednostavno sjest u auto i doci u OS. Dakle sada imamo samo 1 moguci dan da dodjemo. Nemojte me pogresno shvatit, ovo nije nista drugo nego izrazavanje licnog misljenja i zaljenja sto ove godine necu moci propratit do sada moj najdrazi event jer je sa 2 dana skracen na 1.

Sa srecom :)
 
Član
najbolje da Kalkan zovne par stručnjaka sa BHTuninga u organizacioni odbor i ima sve da bude savršeno :icon_rolleyes:
 
Član
Nekome to odgovara nekome ne, ali subota je ceo dan za SR znaci imaju 3 trke, a ne dve, nedelja za drift, jednostavno ima dosta sadrzaja i morali su nekako to da rasporede, po meni je bolje ovako nego prosle godine kada se 2 trke razvuku na 2 dana i nemas nista drugo... uglavnom publika ce pokazati.
 
@ robert
druze u potpinosti shvatam tvoje misljenje i sigurno nisi jedini koji tako razmislja ali mnogi faktori su doveli do toga da ta situacija bude takva kakva jeste ..
program jeste prenatrpan i mozes misliti koji je logisticki poduhvat sve to prvo isplanirati, onda koordinirati i na kraju i realizovati ...
King of Europe DRIFT sampionat je treci po jacini u cijelom svijetu i zbog dobijanja licence neki ustupci su morali biti napravljeni..
s druge strane, STREET FIGHTERS serija (DRAG sampionat) se pojavljuje u ovom obliku tek od ove godine i predpostavljamo da ce tek zazivjeti u narednih godinu - dvije..
ja licno isto kao i ti svoj interes baziram trenutno samo na street race / drag utrkama ili utrkama ubrzanja.. kako god.. ipal znam sta ova licenca i sve vezano uz nju znaci za cijelu regiju, a pogotovo za AK Slavoniju i grad Osijek i zbog toga podrzavam i ovaj oblik kakav je najavljen jer to je samo pocetak jedne velike price

s druge strane, event je na vrijeme najavljen i nadam se da ce svi koji zele prisustvovati naci nacina da taj dan budu u Osijeku ili najbolje cijeli vikend jer ce se zaista imati sta vidjeti...

vidimo se u Osijeku .............

:123: :123:
 
Član
Rinaldo bas zbot takvih pametnjakovica kao sto si ti sam dva puta naglasio da je to samo moje misljenje, al eto nek si ti meni reko sta me sljeduje pa kud puklo da puklo :)

Sejo, daleko od toga da je ne podrzavama to, svaka cast na svemu postignutom, i naravno da mi je jasno sta ta licenca znaci za AK Slavoniju i grad Osijek, samo sam htio da izrazim svoje misljenje, koje vjerujem da nije jedino ovde, ali to naravno nije znacilo da vi odmah morate mjenjati bilo sta :) Drago mi je da si shvatio sta sam mislio a ne kao neki :)
 
Top