Osiguranje-advokat

Osiguranje-advokat

Član
Ne znam uopste sta si htio da kazes, mi ovde govorimo o cifri o predracunu, niko nije govorio kako ce se auto napraviti, to je sasvim nebitna stvar
tacno je da se uglavnom naplati "vise" ali kod nas se dosta toga ne uzima u obzir pa se tako razmislja
- da bi auto bilo uradjeno kako treba, to podrazumjeva sve nove orginalne djelove koji su dosta skuplji i od zamjeniski ili polovnih
- sve to trebauraditi ovlasteni servis a ne neki majstor iz komsiluka , ovlasteni je naravno nekoliko puta skuplji
- na kraju sve to ulazi u historiju auta tako da se zna da je auto udarano sto dalje donosi trosak prilikom prodaje vozila

kada se sve to uzme u obzir dodje se do tih velikih cifara koje mi spominjemo kao eto mi zajebali osiguranje, niste nikog zajebali nego tako treba da bude a sto neko to popravi na jeftiniji nacin to se ne moze uzeti kao mjerilo
 
Član
u tuzli nikad mi ni jedan ovlašteni servis nije naplaćivao predračun za bilo šta

Ja na kraju kasko osiguranja naplaćujem osiguranje u smislu stradanja laka od posipnog materijala oni kamenčići, oni odrade procjenu i ponude ovako neku smiješnu sumu, onda ja kažem ne želim pare već da se to odradi u servisu ovlaštenom onda se ta suma rajzuje 2-3x i onda se dogvorimo :)

Ovo sa naplatom standardnog osiguranje je zajebancija živa...
 
Član
u tuzli nikad mi ni jedan ovlašteni servis nije naplaćivao predračun za bilo šta

Ja na kraju kasko osiguranja naplaćujem osiguranje u smislu stradanja laka od posipnog materijala oni kamenčići, oni odrade procjenu i ponude ovako neku smiješnu sumu, onda ja kažem ne želim pare već da se to odradi u servisu ovlaštenom onda se ta suma rajzuje 2-3x i onda se dogvorimo :)

Ovo sa naplatom standardnog osiguranje je zajebancija živa...
Jbg drug svako bi volio kasko ali tako je kako je, najbolje sa advokatom zavrsavat da ne razbijam glavu, ovde se naplacuje bar u ac quattru u asi ne znam.
 
Top