opruge: Eibach VS Weitec

opruge: Eibach VS Weitec

Član
Vecina ih ovdje i stavlja radi izgleda, nicega drugog. Radi voznje po cesti bas i nisu potrebne, jedino sto mozes auto podesiti da se ponasa kako ti zelis, da bude zabavniji za voznju recimo, al brzi, tesko. Sta ce ti drugi seleni na cestovnom autu? Posebno na nasim cestama to nema nikakvog smisla. Ja sam recimo sa svog Saxa skinuo skroz straznji stabilizator i bez njega vozam vec 3 godine, jer je auto tako meksi i bolji po ovim nasim putevima. Auto se malo vise naginje bez njega i to je to. A likovi u drugim zemljama placaju po 300 Eura za jace stabilizatore od originalnih, al koji ce to meni klinac ovdje?
 

IGY

Član
Ja sam prvenstveno gewinde stavio da mi spusti auto na visinu koju oooodavno zelim, no kad sam ih stavio onda sam tek shvatio da mi je to do sad najdraza investicija na autu, razlika je ogromna auto jest malo kruce, ali je i dosta udobnije nego opruge i amortizeri, jos su kod mene weitec GTN znaci osnovna verzija i ja sam prezadovoljan
 

JD.

Član
e jbg sad Boki, ako cemo se ravnati po tome kakva nam je drzava i ceste i ostalo, onda trebamo samo sjediti i cekati da umremo, ne treba nam ni auto ni motor ni gewinde ni felge...
 

MTR

Član
JD. je napisao(la):
e jbg sad Boki, ako cemo se ravnati po tome kakva nam je drzava i ceste i ostalo, onda trebamo samo sjediti i cekati da umremo, ne treba nam ni auto ni motor ni gewinde ni felge...

:lol::lol::lol::lol:
 
Član
u AC Quattru ih imali na stanju , i reko' što da ne. :icon_biggrin:
 

Prilozi

  • opruge.jpg
    opruge.jpg
    96,2 KB · Pregleda: 49
  • 1.jpg
    1.jpg
    102,7 KB · Pregleda: 41
  • 2.jpg
    2.jpg
    79,5 KB · Pregleda: 33
weitec gewinda, je meni bas dobro sjelaa ja prezadovoljan..Na golfu g60 su KW menii su nekako pretvrde..Sto ja bas nevolim.. Volim sad sto mi je onako passat udoban, prema nekima amontizerima,oprugama itd..
 
Član
muha je napisao(la):
jah a malo gore iznad si napisao da ih narucim tctctct

šta ću kad mi je brži jezik (tastatura) od pameti :lol:
jutros sam ti htio donijeti avans, ali sam prije toga kontaktirao ASU i AC, da vidim imaju li šta na stanju.
ASA veli 520 KM + 3 sedmice čekanja, AC veli 517 KM, montaža sutra.
:123:
 
Početnik
srecom nisu puno skuplje 130KM samo :) odnosno 180 nego weitec ... Nisu bolje sigurno 50% koliko vise kostaju... ali...

nema veze ako si ti zadovoljan sve 5 :)
 
Član
thefukara je napisao(la):
muha je napisao(la):
jah a malo gore iznad si napisao da ih narucim tctctct

šta ću kad mi je brži jezik (tastatura) od pameti :lol:
jutros sam ti htio donijeti avans, ali sam prije toga kontaktirao ASU i AC, da vidim imaju li šta na stanju.
ASA veli 520 KM + 3 sedmice čekanja, AC veli 517 KM, montaža sutra.
:123:

Ko nema u glavi ima u džepu :cool:
 
Top