opruge: Eibach VS Weitec

opruge: Eibach VS Weitec

Član
dakle, imam nedoumicu oko kupovine opruga. (30/30)
vazda sam navij'o za Eibach, ali jbg, muha na stanju ima samo Weitec, tako da bih auto mogao spustiti u narednih nekoliko dana, a na Eibach bih morao čekati nekih 15-ak dana.
vrijedi li čekati Eibach, ili da montiram Weitec..? i uopšte, kojem proizvođaču biste dali prednost?

hvala ;)
 
Član
Sta ti je 15 dana pricekati, taman da malo zakrpe rupe po gradu :D

Eibach definitivno, poznata marka, kao da pitas hoces li Zastavu il VW uzet :icon_biggrin:
 
Početnik
weitec = KW


Weitec ist eine marke von KW suspensions GMBH...


Weitec ab sofotr na lageru


nije problem ako hoce i KW da ti narucim..

Eibach poznata marka u BiH nesto kao Pioneer... mislim da nismo kompetentni..

ima korisnika weitec-a na forumu pa ako moze da potvrde...


Cijena Eibach ??

KW za golf 5 1.9 TDI kosta 397KM - isporuka 15 Aprila

Weitec za isti auto kosta 358KM - isporuka Odmah


Boki ako je Weitec stojadin onda je Eibach Fiat ...
 
Član
Dobar ti je Weitec, koliko i Eibach, mozda Eibach za nijansu bolji,ali po meni nema smisla peglati se oko narucivanja jer su nijanse u pitanju ...

KW je vec druga prica, ako moze do 15 aprila biti kod Muhe, puno je bolja opcija da sacekas njih, a razlika u parama nije prevelika
 

JD.

Član
uzmi KW ili Weitec

ja imao Eibach sportline opruge, trebale spustiti 50 / 30 a spustile 20 / 30... cirkus... skinuo ih i kupio gewinde :)
 
Član
hah boki je car sta rece i osta ziv :D

Kao sto gosp. Muhic rece, Weitec = KW tako da nemas sta i gdje dalje trazit...Weitec Fahrwerktechnik a brand of KW automotive Group.

Imam weitec na autu..sve preporuke ;)
 
N

nenad

Ja na Puntu imam Weitec i pravo sam zadovoljan, tako da ti ih toplo preporucujem :cool:
 

IGY

Član
uzmi weitec i zdrao, ili jos bolje sacekaj 15 april i uzmi KW mada sve je to tu negdje, opruge su skoro pa sve iste :cool:
 
Član
i goodyear ima dosta manje zvucnih imena al opet se odlucimo prije za goodyear nego npr na good ride :D
 
Top