Oprez pri parkiranju kod Drvenije!

Oprez pri parkiranju kod Drvenije!

Član
HAHAHA evo sada brat dolazi i govori ukrali mu RED BULL iz golfa na malti kod merkatora nasta su spali u PM
 
Član
Zna se ko dole odrađuje,a to u Sutjesci me čudi,bude problema tamo često ali druge prirode,meni je više auta stajalo tamo x puta i nikad ništa,možda vide čije je pa neće ali nisam nikad vidio stvarno da su nekome odradili..Ma pun grad narkomana nije ni čudo,auto se ne smije skidati sa oka nažalost
 
Član
ma joj kume... ne mogu jos da vjerujem......cuj zaredom dvije noci...... to nema u filmovima :D :D
 
Član
Taj parking na Drveniji je najgori i onaj mali parking preko puta DADO autopraonice kod Trolejbuske stanice.Treba ih izbjegavati.:icon_mad:
 
Član
E drug ja sam sad 3 puta dobro pogledao da vidim kad su postovi napisani, i ja neverujem bre xDDD E il si maler, il te neko zapikirao gadno :icon_mad:
 
Član
treba tu napravit ceku levatima i nalupat govna da i neznaju ko ih je nalupo al nezaliti pri lupanju
 
Član
Schumi je napisao(la):
Zna se ko dole odrađuje,a to u Sutjesci me čudi,bude problema tamo često ali druge prirode,meni je više auta stajalo tamo x puta i nikad ništa,možda vide čije je pa neće ali nisam nikad vidio stvarno da su nekome odradili..Ma pun grad narkomana nije ni čudo,auto se ne smije skidati sa oka nažalost

ipak si ti faca:lol:
 
Član
arminnn je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Zna se ko dole odrađuje,a to u Sutjesci me čudi,bude problema tamo često ali druge prirode,meni je više auta stajalo tamo x puta i nikad ništa,možda vide čije je pa neće ali nisam nikad vidio stvarno da su nekome odradili..Ma pun grad narkomana nije ni čudo,auto se ne smije skidati sa oka nažalost

ipak si ti faca:lol:

Nisam rekao za Drveniju nego Sutjesku klocu :lol: Znaš da smo mi i ovi dole na ratnoj nozi :lol:
 
Član
Takodjer se trebate pripaziti na Otoci, jer juce ispred zgrade u pola bijela dana oko 13-30h, nekoj djevojci pokushali ukrast peugeot 206, ali srecom policija ih je uhvatila, neko od stanara javio.To se desilo na istom mjestu gdje je meni muzika nestala.:icon_confused:
 
Član
ja eto jucer isao gore na drveniju...i ja reko da se ne zavlacim tamo po onim cestama i parkiram se na skenderiji..i ja sjetio sam se za ovo sto ste napisali...;)
 
Član
Meni su par puta obijali na parkingu kod saudijske ambasade dok nisam alarm imao, jednom odnijeli zvake, ja umro od smijeha :lol:
 
Član
respo je napisao(la):
a gdje na otoci posto dosta raje i c vilu 2 zovu otokom

Ulice Zrtava Fasizma, Brcanska i to je divlji zapad za ostavit auto.Iako murija u civilu hoda tuda, al dzaba kad tih lopova ima bruku,ja sumnjam na jednog momka da mi je ukrao muziku al nisam 100% siguran, ali sve ukazuje da je to on.:icon_question::icon_rolleyes:
 
keno ja mislim da se vise ne trebas parkirati u blizini pekare:)
cuvaj se jarane,a sto se tice parkinga imam i ja jedno nesretno mjesto,na kovacicima izmedju zgrada,isjekli mi krov,odnijeli sve osim sjedista,pravi kriminalni parking.A ono u garazi sto je lavat vrata razvalio i opet nije usao da i ne spominjem,mada je rahat mogao uci,krov bio poderan,al et valjda nije znao.
sad u autu imam eventualno prazne kese cipsa:):):)poz
 
Top