Oprez pri parkiranju kod Drvenije!

Oprez pri parkiranju kod Drvenije!

Član
ovako raja.....veceras su mi obili auto hvala bogu nista posebno nisu uzeli.....cvike bateriju čakiju kačket i ZVAKE xD
auto je bilo parkirano na onom parkingu kod Drvenije onaj na obali.....tako da vam toplo preporucujem da ga se klonite....jer je cesto obijanje tu.....
 
Član
RE: oprez

deder malo prepravi naziv teme, ovako je bas nedefinisan :) recimo "oprez pri parkiranju kod Drvenij" ili nesto sl ;)
 
Član
RE: oprez

mislis na parking kod pekare (drvenija), ispred fotokopirnice? tu je veceras bilo i moje auto je8ote



P.S. JE8EM IM MATER !
 
Član
RE: oprez

ibizasa je napisao(la):
mislis na parking kod pekare (drvenija), ispred fotokopirnice? tu je veceras bilo i moje auto je8ote



P.S. JE8EM IM MATER !

onaj parking uzduzni ono sto ubacujes kovanice....tamo na glavnoj cesti...tacnije kod pedagoske akademije...
 
Član
RE: oprez

..bem im majku klošarsku , ja sam prije par godina (E36 vozio) tri puta parkirao u Švrakinom i sve tri puta mi obili :icon_mad:
 
Član
RE: oprez

nokke je napisao(la):
ibizasa je napisao(la):
mislis na parking kod pekare (drvenija), ispred fotokopirnice? tu je veceras bilo i moje auto je8ote



P.S. JE8EM IM MATER !

onaj parking uzduzni ono sto ubacujes kovanice....tamo na glavnoj cesti...tacnije kod pedagoske akademije...

aaa, ja parkirao odmah dole, onaj mracni, bas me cudi sto su tu ordinirali kad je u prolazu izmedju dvije ceste, ja ostavio auto dole ispred kopirnice odmah, bio neki kombi pored :D, mracno ha-hu al nikad se nista nije desilo

to su tebi u prolazu levati garant, ne mogu da vjerujem sta se desava, cc

rinaldo je napisao(la):
..bem im majku klošarsku , ja sam prije par godina (E36 vozio) tri puta parkirao u Švrakinom i sve tri puta mi obili :icon_mad:

mislim, švrakino, šta drugo reci, jaran radi na dostavi, ostavio kamion (kocku-kombi/kamion) na 2 min samo da mu potpisu robu, kamion stajao nekih 5-6 metara ISRED radnje, znaci kroz prozor se vidi pola kamiona, neki lola mu usao znaci u tih max 2 min, rasklopio mobitel (k850i), izvadio karticu-ostavio na konzolu i otisao sa mobitelom....


EDIT: btw jaranici je pred kraj ljeta obijeno auto kod doma zdravlja na bistriku, razbijeno staklo suvozaca - pug 307, iz auta izvadjene naocale koje je kupovala u mom prisustvu u bezistanu, naocale placene 10 KM
 
Član
RE: oprez

rinaldo je napisao(la):
jesi vidio poštenjačine , ostavio mu karticu :lol:

ma profesionalac, garant je provjerio imal kredita, ovaj imao 15ak kf (sjecam se-trebao me prozvati da idemo na kafu i govorio nemoj se javiti kad te prozovem) i ostavi mu lopov-da ne ispadne bezobrazan :lol:
 
Član
RE: oprez

tako su i meni obili u centru grada w123ojku, a u njemu onaj fabricki kasetas, mozda cak i samo radio ne sjecam se, i ona dva koluta za stanice i jacinu skinuli i jos onih par stvari i sve stavili na sjediste i slozili kako treba da bude, i ja usao u auto i samo vratio tih par plastika na radio i vozi misko:lol: izgleda da su se razocarali kad su vidili fabricki radio pa nisu htjeli nista uzeti:icon_biggrin:

a u tz u mercatoru sam skoro vidio golfa 2, parkiran, i gdje treba biti radio, tu mu stoji karton narandzasti i zelenim fluorescentnim slovima pise NEMAM RADIO, VEĆ STE GA UKRALI:lol::lol::lol: al vidi se na 10 metara u golfu, ubi u oci:lol:
 
Član
RE: oprez

keno budi sretan pa si naso citav auto inace oni ne uzimaju tako malo pola auta ti odnesu mislim na te iz tog djela
 
Član
RE: oprez

boss_C200 je napisao(la):
tako su i meni obili u centru grada w123ojku, a u njemu onaj fabricki kasetas, mozda cak i samo radio ne sjecam se, i ona dva koluta za stanice i jacinu skinuli i jos onih par stvari i sve stavili na sjediste i slozili kako treba da bude, i ja usao u auto i samo vratio tih par plastika na radio i vozi misko:lol: izgleda da su se razocarali kad su vidili fabricki radio pa nisu htjeli nista uzeti:icon_biggrin:
Ma to im tvoj golf doso kao neka vrsta prakse da se malo ispraksaju hehe.Mozda liku stalno kradu pa da ih iznenadi natpisom.KAzetas zakon uvece sebi snimis da ujutro slusas bas ko u stara vremena:lol::lol:
 
Član
eo da vam javim... golf opet obijen :icon_eek:
sad bio parkiran kod II gimnazije pred pekarom...znaci veceras ukrali daljinski od CD-a :S :S :S
eto ljudi... naklatili su se na mene ovih dana...ebem im mrtve...
iskreno se nadam da sutra necu morati pisati ovako slicno nesto...

oprez...cuvajte svoje ljubimce i ne ostavljajte nista vrijedno u njima...

pozz
 
Top