opet gorivo poskupilo

opet gorivo poskupilo

Oggy je napisao(la):
AmmaR84 je napisao(la):
sto se mene tice boli me mogu pjeske nisam se rodio u autu ali sa poskupljenjem goriva sve ce ostalo da ode u 3 pm od hljeba do jebenih zvaka a plate ostaju iste :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

ne mora znacit, mozda ce i plate smanjit..


Legenda si :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
sinoc na tv.u govore novo poskupljenje goriva ovih dana, e sad nevjerujem da kasne novinari, al pored toga neki analiticar govori kako je vjerovatno te ce dizel ic do 3km :icon_rolleyes:
 
Početnik
mirza_mali je napisao(la):
Energopetrol u Maglaju stavio cijene 2.40 KM dizel 2.35 KM 95 ;)
Taman veceras napunim. :icon_biggrin:

A kod nas u Zdicima nisam gledo cijene.Ali kako god nije na dobro :icon_cry: al ja vozim SDI-a trosi ko upaljac tak da me nesh i nepogadja
 
Član
kupite sebi 1.4 tdi, zaboravis kad si nasuo:icon_biggrin:
doduse ne mozes zaboravit kad si bio kod mehanicara, al ajd, necemo sad o tome, tema je o gorivu:D
 
Član
ma nisam lud davati 2.6 za gorivo, da mi je bas toliko potrebno i nije, nemam djecu niti moram na posao, radije cu autobusom, kad mi bude bas potrebno vozat cu ga.. do tad jbi se energopetrol, neces vise cenera vidjet:lol::lol:
 
Početnik
Mene svi prcaju,vozas SDI-a,neide i sl ali zato ja svaki dan predjem skoro 50 kilometara i svaki dan sa autom,dok oni 2x sedmicno i to jedva.Zato sve dok je SDI-a smo to vozam,predjem 100 kilometara sa 10kmica otvorene voznje dok grada oko 82-83 kilometra sa 10ka-emcica,doduse jest da kuliram i negazim ga(mada i nemoze SDI je to:D) :icon_biggrin:
 
Član
Izvini, ali standardna šuplja za VW. Ispade da ti na otvorenom troši 4 litra a gradu 5. Niđe veze, tj. nema šanse.
 
Top