opet gorivo poskupilo

opet gorivo poskupilo

ja sam nasuo maloprije po 2.60KM/L dizela,htjedoh pitati mozel mi makar iskapati ono iz rucke jer sam i to platio,hehe

Ovo je cijena dizela u banovicima :icon_mad:

Jos malo pa ce nam cijene goriva poravnjati sa cijenom Red Bull-a po litru...
 
Početnik
Ja sutra kad se vratim kuci pravac trgovacki u gradu tu imam popusta i kupit 2-3 vrece brasna,paket ulja i ostale osnovne namirnice i jos neke stvari u malo vecim kolicinama.Kako je krenulo do kraja ove ili u najboljem slucaju pocetkom sljedece godine bice nam gore nego u grckoj zapamtite sta sam vam rekao ;)
 
Član
A ja neki dan nađoh u nekoj staroj jakni račun star možda 4 godine, tad super 95 bio 1.85 KM!
 
kenox je napisao(la):
A ja neki dan nađoh u nekoj staroj jakni račun star možda 4 godine, tad super 95 bio 1.85 KM!

al iskreno...jesil pustio suzu ko djevojka kad se sjeti prvog dodira u mladosti ranoj......

bmwscaner je napisao(la):
ja sam naucio da mi auto trosi onoliko koliko naspem :D pa me cijene goriva nebrigau previse :D:cool:

Ti ionako pun samopouzdanja vozis BMW-a,tebe i ne zanima sta drugi misle o tvom autu :D
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
Ja sutra kad se vratim kuci pravac trgovacki u gradu tu imam popusta i kupit 2-3 vrece brasna,paket ulja i ostale osnovne namirnice i jos neke stvari u malo vecim kolicinama.Kako je krenulo do kraja ove ili u najboljem slucaju pocetkom sljedece godine bice nam gore nego u grckoj zapamtite sta sam vam rekao ;)

To se zna ,samo je pitanje vremena
 
Sarajlic je napisao(la):
Ja sutra kad se vratim kuci pravac trgovacki u gradu tu imam popusta i kupit 2-3 vrece brasna,paket ulja i ostale osnovne namirnice i jos neke stvari u malo vecim kolicinama.Kako je krenulo do kraja ove ili u najboljem slucaju pocetkom sljedece godine bice nam gore nego u grckoj zapamtite sta sam vam rekao ;)

hahaha...jebo onu krizu...njima ne fali hljeba,oni nemaju samo luksuza.....
To je isto kao u njemackoj recesija,imaju jesti i za hodati ali nemaju kao obicno da ide 15 nego 12 dana na havaje...kod njih nema straha od gladi kao sto kod nas ima...

bmwscaner je napisao(la):
@ nermin Za mene je tudje misljenje ko shupak svak ga ima :cool:

Ako je tako onda ja ne volim losa misljenja kod koka.... :D
 
Član
E bas to kaze moj stric iz svicarske JEBOTE KOJA KRIZA OVE GODINE SAMO MOGU 4 DANA NA SKIJANJE i 7 DANA NA MORE nema se para vise.. a standardno je po 2 tjedna bio na skijanju i na moru svake godine. Meni more 40km od kuce odem 5 puta godisnje u najboljem slucaju
 
Član
dario20 je napisao(la):
danas sipo za 20 km ( 2,37 litar 95 ) nisam ni izaso iz rezerve. otiso odma kuci ostavio auto i pjeske do grada:lol::lol:

hahah..takodjer...naspem cvaju...krug jedan i opet rezerva...hahaa
 
Početnik
@nermin,jesi siguran da im nefali hljeba :icon_question:
Ljudi ostali bez posla masovno,nemaju primanja a inace hljeb se dijeli dzabe i nekupuje se parama koje oni nemaju jer su otpusteni i sl :S
 
Sarajlic je napisao(la):
@nermin,jesi siguran da im nefali hljeba :icon_question:
Ljudi ostali bez posla masovno,nemaju primanja a inace hljeb se dijeli dzabe i nekupuje se parama koje oni nemaju jer su otpusteni i sl :S

svugdje ima fukare samo sto je kod nas to pojam za srednji stalez....
 
Početnik
nermin suljagic je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
@nermin,jesi siguran da im nefali hljeba :icon_question:
Ljudi ostali bez posla masovno,nemaju primanja a inace hljeb se dijeli dzabe i nekupuje se parama koje oni nemaju jer su otpusteni i sl :S

svugdje ima fukare samo sto je kod nas to pojam za srednji stalez....

Da neofftopicarimo dalje,svi znamo da nam dolazi period gdje ce se ljudi boriti za opstanak i za komad hljeba kako je krenulo ;)
Sto se tice poskupljenja samog goriva,samo ce nastaviti rasti dok se nepobunimo svi kao gradjani jedne drzave a poznajuci nas mentalitet tesko da ce do toga doci.Ja samo znam ko nenacuva taj nenaradi. ;)
 
Top