----Opel---???

----Opel---???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 SM Chip

Ne boj se ,vec bi se ja pofalio....:lol:Turbina ode na remont najvjerovatnije za Uzice,pa kad se vrati,chipamo.Izgleda da dolazi hibrid K16+ umjesto serijske.Vidjecemo ,jos se nista ne zna.....:icon_confused:
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 SM Chip

Turbina stigla u Uzice.Rasklopljena,kuciste ne valja.Stize novo kuciste,osovina,karike,balansiranje i onda juris........bice na autu u petak.
 
Početnik
RE: Calibra Turbo Stage 4 SM Chip

e to je vec auto koji pripada ovom forumu..opel turbak...nema dalje..samo ga cuvaj i nabrij
vjerujem da ces imati puno uspijeha pogotovo ako budes isao na chiptuning i te zeze jer je turbo..lakse i vise potencijala se dobije..
svakako cestitam i zelim sve naj ..
odlican izbor
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 SM Chip

Ima prijatelj slicnu kalibru, kod njega je bila 4x4 ali je stavio pozadi obični most, kaže da je sada puno brža, motor je turbo , urađen chip tuning. Na valjcima pokazuje 320KS, najveci problem je sa turbinom koja je radjena u Uzicu, uvijek napuni intercooler uljem, par puta je vracana na reklamaciju, ali uvijek se isto desi, vjerovatno je puno zavrti jer je blokada motora daleko preko 7000 i uvijek pusti. Bez problema dere BMW M3 2003 god, sve tdi cipovane masine ukljucujuci crnog golfa IV tdi za kojeg kazu da je najbrzi dizel u BIH.
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 SM Chip

Vjerovatno je onaj golfek od nurije, pa core2sa...ne znam jel ga jso neko vozao ;)
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 SM Chip

To je taj golf, vozio ga je Nurija, vise ne ide kao prije, mora u Gradišku na stelovanje
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 SM Chip

320 KS je extremno dizanje snage,ipak bi bolje bilo staviti drugu turbinu,pogotovo ako ta prave takve probleme.Da je brza na prednjem pogonu vjerujem,jer skidanjem pogona skida se i ne zanemarivih 170 kg.Tako se dobije na max speed,a malo izgubi u startu.Ajd baci neku sliku da je vidim.....
Sto se tice Nurijinog golfa,mislim da je nesto od Power tuning elemenata skidano sa njega prije prodaje,al nemoj me drzati za rijec.To ce najbolje znati Krvolok....
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 4 SM Chip

Jeste ekstremno dizanje snage, jer do sada je promijenio kinetickih zglobova nema im broja i nosaca motora i mjenjaca. Slike cu svakako postaviti samo da je uslikam jer nemam nijedne na kompu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top