Opel Vectra B 1.6 16v

Opel Vectra B 1.6 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
NuLE_BMW je napisao(la):
Druže extra Vectra ;) dobar motor sve najbolje , puno pređenih kilometara :cool:

hvala druze,sutra pocinje projekt "LOW AND CLEAN",slike ce biti tek kada zavrsim sve.ostace sve na fabrici uglavnom,sa malo poboljsanja,uglavnom po mom kako bi vektra trebala izgledati.

Harli_team je napisao(la):

hvala drug,bice jos bolje,kolegi sam jednom vec pisao procitaj u prethodnom pitanju,idem lagano,a posto vozis vektru tvoji komentari ce imati tezinu.pozz
 
Farsonable je napisao(la):
NuLE_BMW je napisao(la):
Druže extra Vectra ;) dobar motor sve najbolje , puno pređenih kilometara :cool:

hvala druze,sutra pocinje projekt "LOW AND CLEAN",slike ce biti tek kada zavrsim sve.ostace sve na fabrici uglavnom,sa malo poboljsanja,uglavnom po mom kako bi vektra trebala izgledati.

Harli_team je napisao(la):

hvala drug,bice jos bolje,kolegi sam jednom vec pisao procitaj u prethodnom pitanju,idem lagano,a posto vozis vektru tvoji komentari ce imati tezinu.pozz



o ukusima se ne raspravlja, a uvijek je bitno koliko para toliko muzike, ništa ne ide odmah i sve odjednom, možda je i čar u tome :icon_smile: po meni bi trebao sad malo spustit' auto, možda kristalni farovi maska bez znaka....:icon_rolleyes:
 
Harli_team je napisao(la):
Farsonable je napisao(la):
NuLE_BMW je napisao(la):
Druže extra Vectra ;) dobar motor sve najbolje , puno pređenih kilometara :cool:

hvala druze,sutra pocinje projekt "LOW AND CLEAN",slike ce biti tek kada zavrsim sve.ostace sve na fabrici uglavnom,sa malo poboljsanja,uglavnom po mom kako bi vektra trebala izgledati.

Harli_team je napisao(la):

hvala drug,bice jos bolje,kolegi sam jednom vec pisao procitaj u prethodnom pitanju,idem lagano,a posto vozis vektru tvoji komentari ce imati tezinu.pozz



o ukusima se ne raspravlja, a uvijek je bitno koliko para toliko muzike, ništa ne ide odmah i sve odjednom, možda je i čar u tome :icon_smile: po meni bi trebao sad malo spustit' auto, možda kristalni farovi maska bez znaka....:icon_rolleyes:




spustanje naravno,to je drugo po redu,prvo sredjivanje limarije,bice slike sta je otislo,onda spustanje,i rad na felgama,nece bit ova boja,imam neku ideju trebace mi vremena i strpljenja,ali sebi radim tako da cu laganice,mislim da ce valjat na kraju sve ukupan plan,ali mi dobro dodju prijedlozi;)
 
Evo ti da malo uhvatiš ideja :D

1z5npxg.jpg



Sport branik, Irmscher maska, Edition pragovi, kristalni farovi i sva šminka :D
 
Harli_team je napisao(la):
Evo ti da malo uhvatiš ideja :D

1z5npxg.jpg



Sport branik, Irmscher maska, Edition pragovi, kristalni farovi i sva šminka :D

samo me sikiraj,neka neka,dvoumio sam se izmedju nekih stvari,ova slika je tu dilemu rijesila,hvala legendo.....i kazu sto vozis vektru b,pa vidi ljepote sunce ti...
 
Farsonable je napisao(la):
Harli_team je napisao(la):
Evo ti da malo uhvatiš ideja :D

1z5npxg.jpg



Sport branik, Irmscher maska, Edition pragovi, kristalni farovi i sva šminka :D

samo me sikiraj,neka neka,dvoumio sam se izmedju nekih stvari,ova slika je tu dilemu rijesila,hvala legendo.....i kazu sto vozis vektru b,pa vidi ljepote sunce ti...

:lol::lol:
 
1gksd1.jpg

2ntcs41.jpg

25su5v6.jpg

1444ba9.jpg

20hmucw.jpg

2dryvjs.jpg

15gwa9u.jpg

20k6kgz.jpg

2vua1kj.jpg

da bi to ispalo ovako na kraju,ideja dosla iznenada i uz malo napora.......uz ovo ofarbana i ociscena glava motora...
2u3vzsw.jpg

21erv2h.jpg
 
Harli_team je napisao(la):
Farsonable je napisao(la):
soffa je napisao(la):
nekako mi ovi nastavci od izduva OFF..stopke su lijepo ispale i svidja mi se boja..sve u svemu nije lose..;)

evo promjene......ode izduv koji ti kazes da je off...
4l5yeu.jpg

Napokon :lol:

malo po malo druze....kao sto sam kazes,neide sve tako brzo,mozda u tome i jest car...

soffa je napisao(la):
cekam slike novog izduva..mislim da ce biti puno ljepse...;)
sutra aBd,i slike i snimak,nesto sam radio na njemu tako da bice ne svakidasnji zvuk....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top