Opel Vectra B 1.6 16v

Opel Vectra B 1.6 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo i moje male limuzine,objavljem slike cisto zato sto mislim da to zasluzuje,heh,nije nesto pretjerano sredjena,spustena je malo,alu felge su trenutno u garazi,jer je zimski period,16-ke 205/50 r16 gume,od vecih investicija su one i naravno seqvent plin koji je kostao 1000km,ne mislim nesto jos previse "dzidzat" auto,ovako nije previse,a liepo za oko.pozz
sfl387.jpg
egr0n5.jpg
anognm.jpg
23uc35t.jpg
 
Član
nekako mi ovi nastavci od izduva OFF..stopke su lijepo ispale i svidja mi se boja..sve u svemu nije lose..;)
 
soffa je napisao(la):
nekako mi ovi nastavci od izduva OFF..stopke su lijepo ispale i svidja mi se boja..sve u svemu nije lose..;)

ma izduv je boze moj,nije ni meni najljepsi ali bolje od cijevi koja je bila vjeruj mi,ako bude kakvih dzabnih para bice zamijenjen aBd.ipak hvala na komentaru.

Benny_BMW je napisao(la):
Pravo mi se svđa,boja extra,stopke super mozda kakav lagani spojler/rep na gepek ;)

hvala lave,a boja je jedna od rijetkih,zlatno-siva metalik,stopke su moje djelo,nisam htio da bojim lajsne,ne svidja mi se bas,ovako i njih sam u crno pa je leglo lijepo,kontam i felge u crno pa da to bude onako bas u 2 boje.
 
pa eto,nekih sitnica,ukinuti odvratna zuta svjetla u inst.tabli,jos malo spustiti,novi remus,mozda koza ako me posluzi vrijeme(novac),i to je to,ah da,zatamniti stakla.
 
Član
dobar auto samo vremenom postane nejako tj brzuo mu ocefis konje. ali mu je dobra prednost ekonomicnost
 
ma nisam ti ja ljubitelj brzine,dovoljno je jak trenutno,ozenjen sam tako da ovo cuvam,laganini,al kad treba ide,jer je seqvent plin direktno ubrizgavanje,tako da odlicno vuce,ako ce mi vjerovat u 2 brzini je dostigao 100km/h,moj pocetni test kad sam je kupio.to mi je bilo dovoljno da znam da nisam pogrijesio pri kupovini.pozz

evo jos jedna slicica....

evo jos jedna slicica...

Farsonable je napisao(la):
ma nisam ti ja ljubitelj brzine,dovoljno je jak trenutno,ozenjen sam tako da ovo cuvam,laganini,al kad treba ide,jer je seqvent plin direktno ubrizgavanje,tako da odlicno vuce,ako ce mi vjerovat u 2 brzini je dostigao 100km/h,moj pocetni test kad sam je kupio.to mi je bilo dovoljno da znam da nisam pogrijesio pri kupovini.pozz

evo jos jedna slicica....


2ngvep1.jpg
 
nove fele,malo se sredila vozalica,na prvom pisanju sam pogrijesio,bile su 15-ske,na 195 50,a u planu su mi bile 205 55 r16,sto sam i uspio,popunile auto pravo,dobio na sirini,sto mi je i bio cilj.....

update new rims

2llg2e1.jpg
 
Član
Dobra vektrica bila nekad u PD tj. drugareva on je turio te nastavke i zatamnio stope
jedino što je neko skino masku bez znako bila je i ona na kolima...;)
 
nije druze niko "turio" drugi osim mene nista na ovu vektru,malo si se zajebo,vektra je uvezena iz njemacke,moj rodjak je uvezo a ja kupio od njega,jedini sam "turao"sve ostalo na vektru.pozz
 
Član
Aha dobro učinilo mi se da je njegova,a sad sam tek skonto u njega je bila ona duža
s istim motorom ,stopama i s tim nastavkom samo što je njegova imala i masku bez znaka...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top