Opel Vectra A

Opel Vectra A

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neznam jesam li u pravu, ako nisam neka me neko ispravi. Valjda kad mjesa ulja i vodu to znaci da je otisao dihtung, se tad promjeni dihtung glave i poravna glava.
 
Član
Nezz stari mi je vozio majstoru bio je veci kvar(valjda) pukla glava jer se auto 2 puta pregrijalo :D
 
Član
POTPIS. mene je cojk mjesec dana jebavo za odjavljenu vlasnicku. te izgubio novcanik. te zena bolesna. te ovo te ono, ja 3 puta maksuz za sarajevo iso i svaku put neki izgovor i neko sranje. na kraju kad mi je dao vlasnicku ja odem da prijavim auto i zvanicno prevedem na sebe naidjem Na dva prelijepa problema. prvi problem nema pecata iz sarajevskog mupa, samo datum i potpis (to je bio 4. odlazak u sarajevo), i jos bolji djavo da me snadje, kupo-prodajni ugovor je nevazeci. firma kod koje smo uradili kupo-prodajni ne postoji vec 2 mjeseca (sad vec 5 mjeseci i radi se o "BEK SAM"). u sarajevu prihvatio mup sto se tice odjave, u tuzli nece da prihvate za prijavu. pa sam moro pravit novi kupo-prodajni.

eto, nevezano za temu, vezano za posljednja 2 posta ... iskreno se nadam da se ovo nikad nikom ne desi ...

P.S. sve se moglo zaobic da smo 5 minuta ranije (na dan kupovine auta) stigli do mup-a. zamisli to ...

cuo sam da ima i gori komplikacija pogotovo kod auta stariji od 91 prvog godista valjda masovno prekucavana,znaci najbolje meni poslusat kolegu sto je reko nadji NEregistrovano auto odjavljeno cojk ti odma prepise i prijavis i registrujes ga na sebe tako je ocigledno najsigurnije ..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top