Opel vectra 1.9 cdti 74 kw ???

Opel vectra 1.9 cdti 74 kw ???

IGY

Član
Pozz opet ja sa autima :lol:

Zanima me kakvog ste misljenja o ovoj vectri (2006 godiste je) gts oprema sad je to to, ne znam ne kuzim se u opel :D

Samo necu price to je 100 konja to ne ide bla bla, ako je motor dobar i pozdan to mi je najmanja briga jer uvijek postoji chip ako mi ne bi isao dobro, mada treba mi dobar i pouzdan auto tako da brzine nisu prioritet.
 

IGY

Član
aha znaci full se gepek otvara :D
ja mislio neki sport paket opreme jer ima onih spojlercica nekih pa kontam da nije to to :D

tek sad vidim razlike jbt :lol: nisam ni znao ima jos jedna prozorcic nazad :D jos vise para za zatamniti :icon_confused:
 
Član
moze li se znati koja je cijena te vektre ...

Danas sam slucajno gledao vektru 1.9 cdti mislim 120 ks, 2008 god. znaci vektra boli glava od opreme, izgleda auta itd. 17.000 KM mozda i par stoja nize.
 
Član
pogledaj ovu, lik sto je prodaje je vlasnik autodijelova ( ne znam ime ) koji se nalaze odma do motorexa na stupu ( kuca do kuce )

Nije na odmet pogledati :)
 
Član
Odličan auto , posebno ta GTS , em je praktičnija od obične limuzine , em je puuuuuuuuno ljepša od iste.
A o motoru se nema šta pričati , naveliko hvaljeni Fiatov 1.9 JTD.
Ako je auto održavan , sve preporuke ;)
 

IGY

Član
normala je napisao(la):
moze li se znati koja je cijena te vektre ...

Danas sam slucajno gledao vektru 1.9 cdti mislim 120 ks, 2008 god. znaci vektra boli glava od opreme, izgleda auta itd. 17.000 KM mozda i par stoja nize.

imas negdje link na piku ili neki kontakt broj ?
 
Član
bivsi clan foruma bravo_f uzeo takvu vectru skoro, jos su na njoj strane table. crna gts verzija, stvarno prelijep auto. nisam siguran koliko je on svoju platio
 
Član
Nisam siguran da 1.9 postoji od 100ks, znam za onu od 120 i od 150, motor kao u alfi 159....:icon_question:
 
Član
Ima u srebreniku jedna sa tim paketom opreme bas mocno izgleda a sto se tice ostalog valjda se ko strucni javi:D
 
Član
Daješ duplo više para za auto koje je od mog mlađe 3 godine. U ASKRAMAR je bio mondeo karavan 2006 sva oprema, prešo 100 000km sa garancijom za 10500KM do rege ;)
 
Ma koji ***** spominješ mondeo, čovjek je pitao za Vectru :icon_mad:

Vectra je bolja 100 puta od tog forda, a motor je provjeren, ja ga osobno imam u astri, isti takav od 74 kW, ima jedna stvar na koju treba obratit pozornost, a to je alternator zapravo jedan njegov dio (diodni most) koji može otić pa nema punjenja akumulatora. Ja sam to mjenjao, kao i moj prijatelj koji ima verziju sa 120 ks. Ostalo - peri deri, moja je već nabrala 230000 km, a ja je ne žalim baš :icon_smile: Mislim da ćeš biti zadovoljan i sa performansama iako je Vectra teža od Astre. Meni je potrošnja 5-8 litara, računaj cca litru više u Vectri u prosjeku.

Vozio sam se u takvoj Vectri GTS i iznimno je udobna bar sa 16" kama standardnim .... ;)
 
Član
kad spomenu astru, znaci taj 1,9 cdti je ok motor?? kakav je onaj 1,7?? pitam posto su mi se svidjele, ali ne znam kakvi su im dizel motori, znam da su one starije imale problema. doskora nisam ni znao za ovaj 1,9 pa mi neko spomenu da je fiatov jtd...
 
Top