Opel omega 3000

Opel omega 3000

Legend
uhh strasna je,s vanjskom optikom si definitivno pogodio prave felge sa spustanjem......samo tako odlicno izgleda,a vjerujem da tako dobro i ide
 
Član
http://www.pik.ba/artikal/1535938/al-spojler-sa-podesavajucim-krilom/

neznam kako bi joj sio spojler jos da na njeg stavim carbon foliju??:icon_rolleyes:
 
Član
joj dobra pravo , cuvaj ovo ide ona dobro :cool:

nemoj spojlera , helaćit bezveze auto , ovako je mjera , bolje daj pare za nesto drugo ;)
 
Legend
ma nemoj unistavati ovakav auto ,.....da je neki japanac hajde,al ti spojleri jednostavno nisu za svabu ....koliko toliko imas rijetku omegu na nasim prostorima,drzi je kakva jeste i to je to ;)
 
Član
ma kakav spojler, posebno ovakav, niposto ;)
auto je odlican i sada,jos kada lakiras ga u full crnu, uklonis sve sto se moze ukloniti, clean look ..poliras falc na ovim felgama, ili uzmes neke slicne jos vece , tamna stakla..damn :cool:
 
Član
stari imas perfektan auto, za ovo se isplati u kredit uci da se sredi fino:D samo neka ostane kultura, mazi je i pazi, i nikako ne prodaj, ovo je sila auto
 
Ova Omega je baš rijetkost kod nas, predlažem ako je planiraš sređivati, osim felgi nikakve spojlere i takve dodatke, samo je ovakvu dovesti u red... ;)


Evo nekih podataka ali za novu ili u jako dobrom mehaničkom stanju

177ks, 240Nm, masa cca 1500kg (sa gorivom i ostalim fluidima)

omega3000.jpg
 
Za ovo auto su one felge kao sto little dragon ima na svojoj astri, i jos bih joj zadnje rubove blatobrana uradio kao na lotus omegi jer su mi ovakvi rubovi preko gume ruzni i bila bi do bola. Ostalo samo dovest u red i nista dodavat.. ;)
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
Za ovo auto su one felge kao sto little dragon ima na svojoj astri, i jos bih joj zadnje rubove blatobrana uradio kao na lotus omegi jer su mi ovakvi rubovi preko gume ruzni i bila bi do bola. Ostalo samo dovest u red i nista dodavat.. ;)
bas sam planiro zadnje rubove uredit ko u lotusa pa bi mogao i vece felge staviti
 
Top