Opel omega 3000

Opel omega 3000

Član
evo pokoja slikica od moje omegice... :lol:

21062011981.jpg

21062011982.jpg

21062011983.jpg

21062011985.jpg

21062011986.jpg

21062011977.jpg

21062011984.jpg



motor je obicni 3.0i, 177+ks ali je dosta jak da nemozes normalno krenuti :cool:
 
Član
desni klik i open in new tab;)

fina omega, ima finu ergelu konja pod haubom, ja sam se vozio u jednoj 2.0 i uvjerio sam se da pravo ide, do tada sam sve mislio teska je ona, slabo ide, al vraga
a udobna je samo tako, vidim ova tvoja ima i bolja sjedista
jesul ovo projektori u farovima, bas je mocno, ovaj dark look joj pase samo tako
 
Član
nisu projektori jbg...
mogu omege ici samo ja nemam svoju di probat a sve da imam nemogu naci kilometar sajlu za nju.....uvik puca :icon_evil:
 
Član
bas sam mislio da su projektori, na jednoj slici mi se ucinilo, sad kad sam bolje pogledao vidim da sam pogrijesio, bilo kako bilo dobar auto

ja ovakav auto vidim u crnoj boji, piano black recimo, bez ikakvih oznaka, sa nekim jebackim felama, potpuno clean
mislim da taj style u potpunosti odgovara ovom auto, vani nekako njezno i clean, a pod haubom grdosija:cool::cool:
 
BHT Ovisnik
fin i mnog jak auto,da nije malo jak za pocetnika, samo malo uloziti u njega jos,lakirati ga fino,uhhh:cool:
mislim da sam te viđao nekada u mostaru:cool:
 
A tuuu je znaci, ovo je bila omega od mog jednog kolege, puno bolje izgleda uzivo, lose si je uslikao. ;)

i kako nisu projektori kad jesu..
 
Član
nije jak za mene ne boj se :cool:
a valjalo bi je ofarbat nanovo ima malo packica vidit cu ako budem pri pari tek sam se nedavno zaposlio

hvala za slike :D
 
Član
E tako CoL3, hvala na pomoci.

Omega fino izgleda, al za pocetnika je malo prejaka. Zato pamet u glavu, da imas auto duze vremena. I da imas na cemu raditi, i nama pokazivati :p

Samo lagano ;)
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
A tuuu je znaci, ovo je bila omega od mog jednog kolege, puno bolje izgleda uzivo, lose si je uslikao. ;)

i kako nisu projektori kad jesu..

nisam siguran a meni se cini da nisu bas cu provjerit:cool:

jeli tvoj kolega ista napravio od one moje zelene....jbg malo je na guzicu pao ali ima stranaca jeftinih



el dorado nisam ti ja ni neki pocetnik....vozim kolko se sjecam od 5. razreda i jednio auto koje sam vozio da je ispod 100ks je moja dvica 1.6 benz
 
ma jesu sociva, znam da jesu, a neznam sta sad voza, nisam odavno sa njim pricao, uglavnom vidim u zadnje vrijeme da nevoza ovu omegu pa kontam sta je radio sa njom.. fino ju je bio sredio.. zanimljiva je bila na cesti, niska i siroka..
 
Član
GRG1C je napisao(la):
SoundLunatic je napisao(la):
A tuuu je znaci, ovo je bila omega od mog jednog kolege, puno bolje izgleda uzivo, lose si je uslikao. ;)

i kako nisu projektori kad jesu..

nisam siguran a meni se cini da nisu bas cu provjerit:cool:

jeli tvoj kolega ista napravio od one moje zelene....jbg malo je na guzicu pao ali ima stranaca jeftinih



el dorado nisam ti ja ni neki pocetnik....vozim kolko se sjecam od 5. razreda i jednio auto koje sam vozio da je ispod 100ks je moja dvica 1.6 benz



Ma kralju samo ti nama lagano vozi.
 
Član
ne boj se nisam ti ja bas previse za bisnit....samo di znam da mogu tu je i stisnem a inace pomalo....tako i je najlipse
 
Top