Opel kadett GSI 2.0 8v

Opel kadett GSI 2.0 8v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozdrav,dobar kadet,malo ga jos sredi izvana i to je to,bas mi se svidja ovo plavo svjetlo sto si ubacio za noge..fin potez..sto se tice motora kad si vec ubacivao drugi motor mogao si ubaciti jaci!!!ja sam imao gsi 2.0 8v 95kw 130ks,ide ekstra,pojede sve na putu,to mi je jedino zamjerka.
a ako bog da para napravicu gsi sa 2.5 v6 170ks..
 
Član
SMtuning je napisao(la):
pozdrav,dobar kadet,malo ga jos sredi izvana i to je to,bas mi se svidja ovo plavo svjetlo sto si ubacio za noge..fin potez..sto se tice motora kad si vec ubacivao drugi motor mogao si ubaciti jaci!!!ja sam imao gsi 2.0 8v 95kw 130ks,ide ekstra,pojede sve na putu,to mi je jedino zamjerka.
a ako bog da para napravicu gsi sa 2.5 v6 170ks..
Bolje idi sa 2.0turbom, 204ks...
sdc12047.jpg

;)

SMtuning fin ti je kadet pravo na oči... samo unutra bi ja malo poradio na osvjetljenju... previše to blješti...

Neko je već prije mene rekao, na lijevu stranu prebaci RP/M, bolja ti je preglednost u vožnji kad imaš potrebu da ga koristiš... a i ljepše izgleda sigurno...

pozz.
 
Član
Auuuu dobre dobre felge meni su bolje od onih prije ,a da ovo nisu one O.Z Superturismo ,pa si nalijepio opelov znak i koliko su te izasle parica
 
Član
antrax je napisao(la):
SMtuning je napisao(la):
pozdrav,dobar kadet,malo ga jos sredi izvana i to je to,bas mi se svidja ovo plavo svjetlo sto si ubacio za noge..fin potez..sto se tice motora kad si vec ubacivao drugi motor mogao si ubaciti jaci!!!ja sam imao gsi 2.0 8v 95kw 130ks,ide ekstra,pojede sve na putu,to mi je jedino zamjerka.
a ako bog da para napravicu gsi sa 2.5 v6 170ks..
Bolje idi sa 2.0turbom, 204ks...
sdc12047.jpg

;)

SMtuning fin ti je kadet pravo na oči... samo unutra bi ja malo poradio na osvjetljenju... previše to blješti...

Neko je već prije mene rekao, na lijevu stranu prebaci RP/M, bolja ti je preglednost u vožnji kad imaš potrebu da ga koristiš... a i ljepše izgleda sigurno...

pozz.

pozz,kadet nije moj nego ovog lika,pogresno si shvatio,ja mislim stavljati 2.5 u svog kadeta!!
al pitanj za sve moze li se na 2.5 V6 staviti turbina,da li je neko imao iskustva sa tim???vjerovatno se moraju stavljati kovani klipovi,klipnjace...ali moze li turbo???
 
Član
SMtuning je napisao(la):
antrax je napisao(la):
SMtuning je napisao(la):
pozdrav,dobar kadet,malo ga jos sredi izvana i to je to,bas mi se svidja ovo plavo svjetlo sto si ubacio za noge..fin potez..sto se tice motora kad si vec ubacivao drugi motor mogao si ubaciti jaci!!!ja sam imao gsi 2.0 8v 95kw 130ks,ide ekstra,pojede sve na putu,to mi je jedino zamjerka.
a ako bog da para napravicu gsi sa 2.5 v6 170ks..
Bolje idi sa 2.0turbom, 204ks...
sdc12047.jpg

;)

SMtuning fin ti je kadet pravo na oči... samo unutra bi ja malo poradio na osvjetljenju... previše to blješti...

Neko je već prije mene rekao, na lijevu stranu prebaci RP/M, bolja ti je preglednost u vožnji kad imaš potrebu da ga koristiš... a i ljepše izgleda sigurno...

pozz.

pozz,kadet nije moj nego ovog lika,pogresno si shvatio,ja mislim stavljati 2.5 u svog kadeta!!
al pitanj za sve moze li se na 2.5 V6 staviti turbina,da li je neko imao iskustva sa tim???vjerovatno se moraju stavljati kovani klipovi,klipnjace...ali moze li turbo???

Naravno da može... kad Basta šalta 2 motora na jednu pedalu, zašto i ti nebih mogao staviti turbinu na 2.5l ? :) Samo moje mišljenje, a sigurno je puno jeftinije... 2.0turbak pod haubu... i onda diži snagu ;) pogledaj Akulu i sve će ti biti jasno.

A ove felge bijele su dobre pravo, samo nekako na oči meni ne leže nešto posebno... Možda je to zbog zatvorenosti auta u crnu boju... pa sad one se nisu uklopile bojom...

pozz.
 
Evo kod mene jos novina :)

Osiguraci:







Nisu bas koncetricne rupe jer nisam imao toliku burgiju ali pokrije to osigurac, i da ogrebao sam jbg farbace se :D







I suzani porasO rep :D





 
Član
E neka si ga stavio pa taman! Izgleda mnogo ljepse s repo jebo zadnji brisac ko vozi u rikverc :icon_smile: svaka cast super odrađeno gsi pragovi sjeli do bola, ali mi se osiguraci nesvidjaju jer su bespotrebni totalno ali svak svoj ukus ima :icon_biggrin: zadnji branik i rora nova i bog si!!!!
 
Nie me bilo dugo :).

Od vecih promena, zamenio sam zadnji branik, stavio sam original GSIev







Zatim zender nastavak koji je legao kao budali samar :)











sam sam ga farbao, i ispalo je fenomenalno s obzirom da je farbano sprejem...

Brezoni i distanceri za za napred



Onda mi je istrcala odlicna kombinacija za 50e sve komplet







opruge sam prodao zato sto bi mi kadza bio na patosu a to nije za mene, stavio sam samo koni :)

to je to za sad, trenutno je kadza na zimskim gumama i qlira do proleca :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top