Opel kadett GSI 2.0 8v

Opel kadett GSI 2.0 8v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
a realno nijedan ne bi izgledao kao taj mozda i postoji neki al to mi bzv... ako se bas resim nadjem zadnju soferku od gsi-a njoj je brisac na staklu, lepo zamenim, zatvorim rupu vamo od starog brisaca i onda moze spojler :D
 
Član
Može i to valjalo bi sretno u traženju vidi u mojoj garaži kako stoji zadnja i traži! :icon_smile:
 
Član
Lepo sredjen auto, svaka cas na trudu.
Potrebna pomoc oko ugradnje elektricnih podizaca na GSI a vidim da si naveo da si ih ugradio svom kadzi. Citao sam na forumima i ljudi nisu nesto bas preterano zadovoljni funkcijom podizaca a posebno univerzalnih koje nikako ne preporucuju. Zeleo bi da znam sa kog auta si ti ugradio motorice i prekidace i kako je sve to islo sa ugradnjom. Jesi zadovoljan radom istih?
U Leskovcu nema bas neki izbor polovnih delova tako bi mi dobro doslo ako bi neko mogao da mi navede sa kog auta pasuju. Pa da podvrnem rukave.

unapred hvala
pozdrav
 
Član
Bas mu extra stoji, lijep kadett ;):cool:

Usput:pricvrsti ovu tablicu nekako gotivnije ljepse ce izgledat.....
 
Član
Cist primer da kadet moze da bude lep auto, samo da ga dobra ruka odradi. Meni se svidja, iako mislim da si za bad look mogao da stavis obrve na farove nego da navaris na haubu, no nema veze, to je moje misljenje. Za unutrasnjost, neznam zasto, ali meni na kadetu to nekako izgleda mnogo skromno kad je stock, a ti si to ulepsao, samo bih prebacio RP/M na levu stranu u sam ugao soferke. A sad malo off topic, posalji mi na pm tvoja iskustva sa tim mediapanom i kako si napravio taj zadnji panel, ae pozz

Edit: Sad videh oznaku na motoru, OHC jel da ??? Ovi OHC idu ko sam djavo, pravi ,,ciganski,, sto bi se reklo, nemozes da ga pokvaris sve i da hoces...
 
cnic sto se tice cvrstine kruta je ko djavo, funkciju ima samo malo izgled tu i tamo...

bmw, OHC 8 ventila, jeste ne unistiv motor mozes mu radis sta oces samo ako ga lepo odrzavas... a sa svojih 115 konjica ide sasvim lepo :)... sto se tice medijpana uopste nie tezak za obradu, lako se sece, lepo smirgla po meni najbolji za to zezanje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top