Opel kadett GSI 2.0 8v

Opel kadett GSI 2.0 8v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hehe vecina sto si rekao je vec uradjena ili ce biti za koji dan.. Zatamljen vec jeste, sto se tice srednje konzole ofarbana je vidi se na onoj slici gde je volan, branik je kupljen i ceka me u Banja Luci idem sad za uskrs, pragove vec imam od gsi-a samo cekam da nadjem vremena da ih natenane namontiram...
 
Član
Preliejp je odavno nisam vidio ljepseg kadeta imao sam i ja suzu super je auto
samo mi se nesvida par stvari sto se tice unutrasnjosti ali bas nikako
ostalo je ok
svaka cast na trudu
pozz
 
Član
Samo naprijed ja sam pregledo i sto sam zamjetio rekao! Ajde bas mi je drago da imas djelove slikice uplodaj cim prije POZZ
 
Legend
ne svidja mi se unutrasnjost, previse je kich, al vanjski styling i nije los.. svidja mi se sto si obuhvatio sve segmente tuninga (motor, izgled i muzika)
 
ako mislis na one neonkice, one se pale samo sa otvaranjem vrata, cd player je sad skroz plav kao i tabla, sto se tice obrtomera prelepo svetli uzivo ostalo je sve uglavnom crno :), al dobro hvala na komentaru svakako :)
 
Član
Ljepo sjele svaka čast moćni su nema govora! Samo me zanima kada stavljas zadnji spojler i mislis li ista na mjenjanju zadnje rore u dvije ili sl. jer imas remus ova mi je nekako neznam!
????
 
Sto se tice spojlera imam u planu, ali mi se nikako ne skida brisac na zadnjoj soferci... Da bi sve to sredio moram da menjam celu zadnju soferku pa da je opet zatamnjujem itd velika investicija al dobro videcemo... A sto se tice auspuha vise nista necu dirati, sa remusom sam prezadovoljan...
 
Član
Odličan kadrija,i meni ima detalja u unutrašnjosti koji mi ne gode ali sve gledajući super,svaka čast
 
Član
Super radis sve to, de mi reci ove diode sto si stavljao u tablu, jesili nesta ti kopcao ili si u ona orginalna kućista stavljo diode,tamo gdje dođu sijalice, jer jednom sam i ja nesta stavljao i nije se fino vidjelo pa zato pitam hvala pozzz.
 
Član
Brate nema veze zadnji brisac s spojlerom ja ga imam na njima dođe urezani dio za brisac i sto ces zatamnjivati neznam neces trebati! A nisam mislio da lonac mjenjas nego samo drugu roru da navaris??? Postujem svacije misljenje naravno, nego neznam!
 
Član
Lijep je kadet, jos par stvari dok uradis bit ce vrh!
Nabavi digitalnu tablu od GSI-a, i zvucnici bi se mogli gotivnije ugradit,naci cu ti ja par fotki ak'ne skontas nista sto se tice muzike.....

Svidja mi se kako s vana izgleda al' idi na GSI izgled nabavi sve od njeg kad' si vec poceo & sretno !
 
@mirnes12 sto se tice diodica busio sam komplet kuciste u krug i tu lepio diode i samo izvukao vamo sa table plus i minus tako da oprilike ima oko 6 dioda sve ukupno. Kad zamenis samo te postojece ne vidi se nikako zato sto su kod nas limeni satovi i ne moze da prodje svetlost...

@cnic_gsi kod mene ima zato sto nie brisac kao kod gsi-a na staklu nego je vamo na gepeku i onda kada bi stavio ne bi bio u funkciji... Sto se tice drugog izduva sta znam mozda al trebalo bi da nadjem isti ukras sto nece biti lako, pa da prepravljam branik itd...

@adi187 sto se tice table imao sam je ali mnogo vise volim anagalognu, nekako mi je mnogo jaci filing sa kazaljkom... sem zadnjeg branika ostalo ce i biti sve GSI :). sto se tice muzike znam na sta mislis i to uskoro planiram sa jednim drugarim da napravim, preradjivace se ceo tapacirung itd samo ne mogu da istampam para kolko bi mi trebalo :D
 
Član
Heheh nista samo lagano! Neznam sta ces onda za zadnji rep mozes li neki drugi staviti nemora biti od gsi-a da iskombinujes nesto!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top