Opel Kadett E ubacena sociva str.45

Opel Kadett E ubacena sociva str.45

Član
RE: opel kadett___update_rore auspuha :)

nekontam sta nije u redu s njima:icon_biggrin: mozel mi ko nacrtat :lol:
 
RE: opel kadett___update_rore auspuha :)

edo dobro je ovo :cool: ja kontam da uzmem isto inox da dvije tako stoje ali je neizvodivo tj treba vise para za to pa cu stavit mozda jednu :icon_smile:
 
Član
RE: opel kadett___update_rore auspuha :)

pred mrak postavljao neki lip naprijed,namucio se dok sam sve uklopio,isjekao,i da vidim kako ce da izgleda kad ono...........................nemogu da izadjem na put smeta mi šina od klizne kapije :icon_eek: morao opet sve sjec nemogu ja bez cuninga da si hljeb,bice slike sutra pade mrak :icon_biggrin: :cool: :cool:
 
Član
RE: opel kadett___update_lip :)

danas sam se dokazao haha,trebao otic da ofarbam dosao covjeku do kuce ne mogu da udjem bascu samo se okrenem i kuci :lol:
 
Član
RE: opel kadett___update_lip :)

i stid me je i sram sta sam uradio :icon_sad: nesmijem nikom u oci pogledam kad sam zapeo na kapiji nemogu izac :icon_sad:
 
Član
RE: opel kadett___update_lip :)

pise da je pao mrak :lol: vidis

a lip je bio od g3 medjutim sam ga isjekao jer je predubok ko greder idem :icon_sad:
 
Član
RE: opel kadett___update_lip :)

rekao sam BIO je od 3medjutim sam ga isjekao meni predubok :lol: evo sta sam uradio od njeg,jbg cunin mora pobjedit :icon_smile: nije jos zavrseno al to je to,bice slika ovo je na brzinu :lol:

2wr3dy1.jpg
 
Član
RE: opel kadett___update_lip :)

evo slika od danas :icon_biggrin:

k37hw1.jpg


2yjx7yo.jpg


2q3t4dt.jpg



pricao sam s gusterom sledece sedmice bi mogao lec grudnjak na suzanu :lol:
 
Početnik
RE: opel kadett___update_lip :)

sto je cuning majketi,po slikama je fino legao ti pricaj sta hoces
 
Član
RE: opel kadett___update_lip :)

pa cuning je sto moram nesto unistit da bi uradio po svom,meni je dobro ja zadovoljan :cool:
jutros ofarbano u boju auta i to je to ;)
 
Član
RE: opel kadett___update_lip_slike :)

Ajde ne toliko lose moze proc samo ako ti uspije da iskopas negdje oriđiđi gsi-ev branik s lipom to bi bilo to! Pozz
 
Top