Opel Kadett E ubacena sociva str.45

Opel Kadett E ubacena sociva str.45

Član
RE: Opel Kadett E CC_ LED pozicije str.48.

pa i treba bit cunerski,kakvi ovi tjuneri bejgi ko fol nesmiju zalijepit one trakice led:D hajd suti i ti si bio do neki dan,moram malo profurat svasta pa skinut
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_ LED pozicije str.48.

neka neka, dobar je kadrija, ljut :cool:

a tko rece da nisam vise chuner,... a trakice sto sam nalijepio po rubu felgi, ofarbao klijesta u boju auta, jos kad troll sticker na sajbu nalijepim da furam :lol:
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_ LED pozicije str.48.

neznam nisam bas u toku sta se desava trenutno s tobom i tvojim auticem,nisi mi nesto aktivan,samo lagano
mog cekaju bolji dani ;)
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_ LED pozicije str.48.

dzenogti je napisao(la):
Masala extra pozz;)

hvala,ma nista posebno :icon_smile:

Benny_BMW je napisao(la):
Ajde Edo mogao si jedan updejt :D nisi 0davno bem ga ja :cool:

ma nisam vala nista ni radio iskreno,zatvorio bravu ne gepeku uradio centralno i daljinsko i et

soffa je napisao(la):
heee stvarno jel edo ziv ljudi..:icon_rolleyes:

ma slabo sam na forumu,a imam i 80%opomenu :lol:
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_ LED pozicije str.41.

Evo je Edo samo za tebe :D:lol::cool:

http://www.youtube.com/watch?v=5cl_3Jztc3s
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_ LED pozicije str.41.

malo se ovo odmora od maja iskoristilo danas :lol:,mrzilo me da slikam evo par slika ugradio sam sociva ima jos puno toga ali nije mi digitalni pri ruci pa cu ostalo poslikat drugom prilikom,inace sociva su od audija a4,tek sam 1postavio mrsko mi drugo poslije cu neki drugi dan :lol: ljenost je najgora bolest



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_ LED pozicije str.41.

Ma daj kad je ovako dobro pod hitno i drugi postavi d avalja...mesni se sviđa baš...pozzzzz:cool:
 
Član
RE: Opel Kadett E CC_ LED pozicije str.41.

razlika u vidljivosti drasticna nema rasipanja nimalo,a moram u 5ujutru na posao malo ce sacekat:icon_biggrin:
 
Top