Opel Kadett E ubacena sociva str.45

Opel Kadett E ubacena sociva str.45

Član
RE: opel kadett // __ ofarbani farovi-postavljeni (slike).str. 22

pa zvao me vec da snima,rekao sam nije jos gotov :lol:
hvala skolski lagano je to u mene,hobi :cool:
 
Član
RE: opel kadett // __ ofarbani farovi-postavljeni (slike).str. 22

hvala komsija,hajd nek te sta bilo trzne :lol: zezam
 
Član
RE: opel kadett // __ ofarbani farovi-postavljeni (slike).str. 22

opet ja nemogu smirom sjedit,nakon sto sam radio led na tabli,odlucio sam je promjenit :lol:

od ove :



Uploaded with ImageShack.us

nesto sam kontao,ako mi vec brzine ne rastu brzo nek to rade bar obrtaji :lol: :cool:



Uploaded with ImageShack.us

a ovo neznam kako mi se ledica zadesila,osvjetljenje je super ovo zuto jer idu velike sijalice nije ni na starom satu,zato u skorije vrijeme ako bog da nabavljam ove ledice da uradim sat nanovo ;)



Uploaded with ImageShack.us

trenutno je ovako,pomalo jadno al sredim to u skorije vrijeme :cool: vazno je da sam zadovoljan uradjenim poslom ;)



Uploaded with ImageShack.us


:icon_smile:
 
Član
RE: opel kadett // __ ofarbani farovi-postavljeni (slike).str. 22

nesmijem odvalice mi se prednji kraj :lol:
 
RE: Opel Kadett

djesi zbavio te smd :icon_question::icon_biggrin: ja imam SMD traku planiram ubacit u sat ali kad vec imaju te da njih ubacim da ne rezem plastiku u tacho-u

dobar sat ;) i ja sam nedavno zbavio sa RPM-om :icon_smile:
 
Član
RE: Opel Kadett

nisam jos zbavio pisao sam covjeku da mi treba,bubreg odma na vagu :lol:,ma nevolim ja to kemijat,ako nista moracu uzet one ubodne iz pozicija grlo puknem i one sto dodju 4ledice za poziciju stavim i rahat,a ove su brate velike od pozadi ko ove u sobi :icon_biggrin:
 
RE: Opel Kadett

onda cu ja traku ubacit sebi :icon_biggrin: samo dok se trznem mrsko mi kopat one plastike po zimi

izvadim zelenu foliju i stavit cu bijelu smd traku 9 dioda
 
Član
RE: Opel Kadett

ma kakva crna traka,i ja cu nesto smislit ako nenadjem ove,danas sam ja njeg raskopao da vidim sta ima i odajle mogu doc :cool: uglavnom nek ono sve radi lako je za osvjetljenje da bude ko na munari :cool:
 
Član
RE: Opel Kadett

hvala,trenutno dok je zime sredjuju se sitnice,na ljeto se rade veci zahvati :cool: ove sezone bi mogao leci motor,ozbiljno se o tome razmislja :cool:
 
Top