Opel Kadet.....

Opel Kadet.....

Član
malo sam se zahebao s tim usisom jer sam iša nešto napravit al nisam uspia ostali su usisi GSI-a i jedna rupa produžena hauba k*no sve priprema se za šprickit...trenutno tražim prednji branik od GSI-a jer zadnji imam može i slomljen..pravit će se ispuh komplet od kroma ostaje samo zadnji lonac

hauba se priprema za šprickit jedna rupa je zatvorena te ostaje ovako ja sam zadovoljan..

bc775f0b.jpg

68202a45.jpg

f6ed3dba.jpg

7d31dc64.jpg

64a9e6a5.jpg

93cfba5c.jpg

93aa9e04.jpg


namontirana gljiva koju sam dobia od prijatelja
da353696.jpg

024507ca.jpg


imam u planu spajati led diode s jedne lampandine radile su na 4x1.5V spoija sam ih na bateriju direkt plus minus i radi al brzo je iscrpilo bateriju pa mi malo triba električnih savjeta jer čače nemam trenutno doma iša je u Zagreb radit :lol: :lol:
ovo bi spojia u svitla ili pak kao maglenke na spojler..dajte mi objasnite šta triba??

diode imaju tri žice al su mi pukle pa bi tribalo to ponovo zalemit...
e408b68a.jpg

1aac1e8d.jpg

252c6b81.jpg
 
BHT Ovisnik
ajde ovo sad nekako i moze proci,nece biti toliko loše kad se odradi,samo furaj ostalo original,ovo ce se uklopiti nekako dobro:cool:
 
Član
Druže, ipak ćeš morati potrošiti šta para da to na nešto liči... Eno vidim postavio si sliku one kapljice koje je prefenomenalna i kad si već rekao da težiš tom izgledu drži se toga. Ovi usisi su ti nepotrebni i uopšte ne izgledaju lijepo. Moj prijedlog je da kupiš na otpadu kakvu normalnu haubu i branike od GSi-ja, uradiš bad boy look i to je to što se lima i plastike tiče. Eventualno spuštanje i kakve falcare, pa onda ga malo zatamnit, a prije toga ga čitavog prelakirat u kakvu dobru boju. Umjesto što si se igrao sa haubom, mogao si malo izvući rubove (barem zadnje), pa naći (ili napraviti) neke ljepše i malo manje pragove jer ovi mu nikako ne stoje. Iskreno, Kadett je lijepo izgledao u početku i pravo si krenuo u rikverc sa ovim radovima. Cijenim trud i sve skupa, ali ovo ti ni na šta ne liči. Ljudi su sve probavali što si ti krenuo raditi, ali zna se par opcija "look-a" koji je dobar za svako auto, tako da se toga treba pridržavati. Imaš net, pregledaj brate malo kako se u mačkanje radi, a bogami i ovdje na forumu imaš strojki ovakvih kapljica... Ovo ti je druže opasno krenulo u anti-tuning pa ti vidi... Bez ljutnje i sretno s projektom...
 
Član
bit će to sve kako triba samo polako,a s traga su rubovi dupli tako da se izvuč ne mogu jedino ih raspilat,al haubu znam da sam usra al ipak će ličit na nešto hehehe
 
Član
Druze, samo napred, sad kad se pogleda ne lici ni na sta, al verujem da ti imas viziju kako bi to trebalo da izgleda i ako imas para i volje moze od ovoga da bude to sto si zamislio. Samo napred, guraj svoje, ali tanka je granica izmedju lepog i ruznog :cool:
 
Član
samo mi recite di san ja to falia ???? to šta ima jedna rupa više na haubi zato ne valja...na auto dolaze GSI-branici
 
Član
da ti preporucim ,,kupi drugu haubu na otpadu,jer si tu svu isjekao i kitovao i vario,za godinu dana ce sve to popucat,samo kad ga ufate zimski minusi...
kupis haubu polovnu da je koliko toliko ocuvana i onda ako imas volju stavis jedna usis,mada ti to ne treba;)

uostalom svaka cast na trudu,vidi se da volis auta,i nadam se da ce ti auto lijepo izgledat kad sve to zavrsis:icon_biggrin:
 
Član
Kad budes trazio taj branik od GSI-a na otpadu vidi imal i hauba orginalna sa ovim fabrickim usisnicima i uradi na nju bad look nije ti hauba skupa :icon_smile:;)

Kad ti vec svi govore za usis i ukini ga,jos malo vise posla al bit ce bolje :cool:

Sretno u nastavku ,bit ce to super kad bude GSI look :icon_smile:
 
Top