Opel Kadet.....

Opel Kadet.....

Član
Opel Kadett 1,6 75ks 1988.god
Limarija sređena od glave do pete...Izmjenio sam nove rubnjake,pragove.Pod je na novo varen i premazan masom.Unutrašnjost je izvrsno očuvana,nigdje nije poderana.Generalka na mašini ATS felge,remus,tapicerije od novijeg godišta sam radia spojler...nema se para pa ceka radove...





------

Eo još malo slika:





Evo ovako sad izgleda....






3f9ef737.jpg

9f8b7f6e.jpg

a297df54.jpg








da na dodam sve koje zanima detaljni radovi neka pogledaju link http://www.tuningclubcroatia.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=505 hvala
 
Član
Lijep kadett samo nek se radi ;)

Nadji mu od GSIa branike pa stavi i prednji i zadnji, zatamni stakla i to je to :cool::cool:;)

Dobro mu ove ATS felge stoje :icon_smile:
 
Član
fino izgleda,,,samo mi ats-ice nekako neidu na kadet,,ni uz ovu boju...vidim lak novi,,,znaci samo gsi kit,,te fele se lako prodaju i neke za njega bi ja uzeo,,, bad look i zvoni kadj;););)iako i ovako izgleda vrlo dobro;)
 
Član
adi187 je napisao(la):
Lijep kadett samo nek se radi ;)

Nadji mu od GSIa branike pa stavi i prednji i zadnji, zatamni stakla i to je to :cool::cool:;)

Dobro mu ove ATS felge stoje :icon_smile:

Veliki potpis.
Pravo lijep kadet a fele su sjele za 10
 
Član
kadjo nije los..samo ti ovaj branik i ovi pragovi nestoje na njemu...bolje da stavis gsi kit ..ljepse ce puno izgledat ...i malo sredi felge..poliranje
 
Član
Imas tjunirani Kadett-a na forumu pa mozda pokupis jos koju ideju koju bi mogao primijeniti na autu...;)

Sretno u daljnjem radu s autom !!!:cool::cool:
 
Član
fin kađo, vidi se da je ocuvan.
ja bi mu mozda kupio jos za 1 ili 2 incha vece gelge i nege malo nize opruge naprijed. ostalo sve za 10;)
 
Top