OPEL Insignia Sport 2.0 CDTI

OPEL Insignia Sport 2.0 CDTI

Član
Na njoj su trebale biti 19 ke ali sam ih izbacio prilikom narudzbine, a time sam izgubio u opremi pomoc pri parkiranju i alarm al to mi i ne treba.
I ove 18ke su prevelike za ovih nasih puteva a za cijenju guma da i ne govorim
Ovakve su trebale biti 19ke
03_Insignia19_Inch.jpg
 
Član
Da sam stalno na autoputu uzeo bi i 20ke bez problema ali ovako:icon_question:
Kad sjednem iz mercedesa koji ima 17ke insignija je dosta bucnija po neravninama od njega. Ali tu jos igra ulogu i Flex ride sasija... Da je obicna bila bi dosta meksa...
 
Član
Svidjaju mi se ove Inisgne prelijepo igledaju i fina su auta Ja mozda namjeravam da kupim sebi sad poslije odora godisnjeg kad /ako prodam hondu samo sam konto da kupim Ingisna OPC onda sa 325 konja :D
 
Član
Odlicna, i jos minimum 100 000x toliko predjenih kilometara.

Sad sam siguran da sam pogodio sa Astrom. ;)
 
Član
Hvala drugovi...
Za sada sam super zadovoljan kolima...;)
Svakim danom ide sve bolje, a trenutno sam na 12.000Km.
Potrosnja isto tako odlicna. Zadnje 2.000Km nisam sa njom izasao iz grada i potrosnja je 7.6lit
Nista ne lupa, ne skripi i jos nije izbila rdja:D
DSC_0429a.jpg
 
Član
Svaka cast jos jednom, potrosnja taman cini mi se heh. Jedino nevjerujem ti ovo za hrdju:lol:
 
Član
Da sad uzimaš opet insigniu bil šta mijenjao dodao oduzeo od opreme, kako ti se čini motor, pitam čisto onako informativno ;)
 
Član
Modelska godina 2012 ima neke novitete sto se tice opreme, boje, motora, unutrasnjosti, felgi... Tako da bi vjerovatno uzeo taj novi BiTurbo dizelas od 195Ks i isla bi Magic Red Premium boja koju nisam mogao dobiti u modelskoj 2011... Oduzeo ne bi nista a ostalo se vise nema sta dodati jer sam od opreme uzeo gotovo sve... Ovaj motor u njoj je za sada odlican. Stedljiv ali i agresivan kada ustreba...
Sve u svemu prezadovoljan sam dobijenim...:cool:
Auto i dan danas privlaci poglede iako je model star vec 4 godine...
 
Top