OPEL Insignia Sport 2.0 CDTI

OPEL Insignia Sport 2.0 CDTI

Član
Odradio sam servis na kolima.;)
Ulje, filter ulja i rad 223,98KM
Uradili inspekcijski pregled karoserije i produzili garanciju na istu.:icon_smile:
 
Član
Danas sam isao registrovati kola:icon_rolleyes:
Da sam nekoga ubio mislim da bi proces krace trajao nego ovo.:icon_confused:
Od 8 do 12h sam obilazio sve institucije kroz koje treba proci prilikom registracije.(osiguranje, banka, posta, i na kraju policija) i na kraju svega opet nisam uspio da registrujem.
Naravno nisam radio tehnicki jer na nova auta tehnicki vazi dvije godine i sada ti njima treba da dokazes da je to auto 2011-o godiste. Naravno u B.Luku se salje zahtjev za tom potvrdom i oni treba njima da dokazu sta ja vozim.
Pa mislim da bi prije u grckoj uspio da registrujem teretni voz nego kod nas kola.
Kad su mi uzimali pare za razne ne postojece takse (ispustanje zagadjene i opasne vode:lol:) niko se nije sjetio da odbije moju uplatu jer nemaju dokaz da je auto staro 1 godinu.:icon_mad:
Uzas, tuga, jad i bijeda:icon_rolleyes:
 
Član
A20DTH je napisao(la):
Danas sam isao registrovati kola:icon_rolleyes:
Da sam nekoga ubio mislim da bi proces krace trajao nego ovo.:icon_confused:
Od 8 do 12h sam obilazio sve institucije kroz koje treba proci prilikom registracije.(osiguranje, banka, posta, i na kraju policija) i na kraju svega opet nisam uspio da registrujem.
Naravno nisam radio tehnicki jer na nova auta tehnicki vazi dvije godine i sada ti njima treba da dokazes da je to auto 2011-o godiste. Naravno u B.Luku se salje zahtjev za tom potvrdom i oni treba njima da dokazu sta ja vozim.
Pa mislim da bi prije u grckoj uspio da registrujem teretni voz nego kod nas kola.
Kad su mi uzimali pare za razne ne postojece takse (ispustanje zagadjene i opasne vode:lol:) niko se nije sjetio da odbije moju uplatu jer nemaju dokaz da je auto staro 1 godinu.:icon_mad:
Uzas, tuga, jad i bijeda:icon_rolleyes:

ko i sve u ovoj nasoj drzavi.... nema tu nista cudno :)
treba se samo truditi zivce ne gubiti :icon_mad:
 
Član
Decaci i devojcice:D
Vidjeh prije par dana bijelu insigniu koja je na onom prelomu na vozacevim i suvozacevim vratima imala zalijepljenu crnu traku.
Auto izgleda kao da ima krila:icon_biggrin:

Sad ja sam se napravio pametan i uzeo teflon traku te je ''zalijepio'' na vrata.
Naravno onako ofrlje.



Sta vi mislite kako bi to izgledalo da se strucno odradi??;)
 
Član
mozda crna na bijeloj djeluje fino, ali ne mora znaciti da je i obratno tako. ne cackaj nista, samo uzivaj u voznji ;) :cool:
 
Član
Fala drugovi;)
Od ovoga nista...:icon_biggrin:
Na bijeloj boji to izgleda totalno drugacije:icon_smile:
Nacice se vec nesto da se odradi...:cool:
 
Top