OPEL Insignia Sport 2.0 CDTI

OPEL Insignia Sport 2.0 CDTI

ljepotica je nema sta , posto vidim da inace garaziras auta preko zime reci mi radis li ista po pitanju laka dok stoji , da nema neka maza ili slicno da se premaze auto , s cim ga mogu "oprati" jer sam ga ubacio poslije kise pa je ostao malo flekav , et par savjeta oko garaziranja sigurno ima nekih shema :D
 
Član
Ja sam samo oprao kola, nista drugo. Mislim da ljudi stavljaju vosak kao zastitu ali ja nisam to praktikovao jer imam 6 godina garancije na boju.;)
Kada Vectri za 17 godina nije bilo nista iako je vecinu zime provodila napolju okovana solju i ledom nece ni njoj nista biti 3 mjeseca u toploj garazi.:cool:
 
A20DTH je napisao(la):
Ja sam samo oprao kola, nista drugo. Mislim da ljudi stavljaju vosak kao zastitu ali ja nisam to praktikovao jer imam 6 godina garancije na boju.;)
Kada Vectri za 17 godina nije bilo nista iako je vecinu zime provodila napolju okovana solju i ledom nece ni njoj nista biti 3 mjeseca u toploj garazi.:cool:

Upravu si neg et konto sam je malo ono krpama oprati koliko mogu jer je malo prljava :)
 
Član
preljepo autoo kao sto kaze drug, opel nikad nije napravio ljepse auto,svaka cast za ovakvog primjerka puno prijeđenih kilometara :cool::cool::cool::cool:
 
Član
U subotu je bio pravi proljetni dan pa sam odlucio da je izvezem nakon 2 mjeseca i napravim krug po naselju, cisto da ne zardja/;):icon_smile:
 
Član
Stigao update za Insigniu
Mali modni detalj:cool:
P1164746.jpg

P1164750.jpg
;)
 
Član
odlicno izgleda insignia to mi je najljepsi opel,inace ne volim opele al svaki put kad vidim insigniju slinim :icon_smile:
 
Top