opel insignia potraznja

opel insignia potraznja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma retard neki pise. Ja stvarno ne znam zasto se uopste dozvoljavaju ovakve gluposti na forumu. Ovo odmah treba brisati...
 
Radi se o tome da je dosao bahati decko da trazi pomoc i svi su priskocili da mu izadju u susret a on se ponasa kao da nas placa da mu to nadjemo. Jednostavno neki ljudi nemaju ono osnovno u sebi pa i ako nije to to sto on zeli da se zahvali na pomoci. A pored toga u prvom postu gdje objavio slike auta nije naveo ni tacno sta trazi tako da siguran sam nije do nas nego do njegovog stava , ponasanja a prije svega i odgoja.
 
Član
Ima kod mene u komsiluku ista takva, pise da je na prodaju..........



:)
 

Prilozi

  • 42_396776438_xl.jpg
    42_396776438_xl.jpg
    163,1 KB · Pregleda: 56
Član
Radi se o tome da je dosao bahati decko da trazi pomoc i svi su priskocili da mu izadju u susret a on se ponasa kao da nas placa da mu to nadjemo. Jednostavno neki ljudi nemaju ono osnovno u sebi pa i ako nije to to sto on zeli da se zahvali na pomoci. A pored toga u prvom postu gdje objavio slike auta nije naveo ni tacno sta trazi tako da siguran sam nije do nas nego do njegovog stava , ponasanja a prije svega i odgoja.
ajde bola briši mi više sa teme i nemoj komentarisat tu si došo nadrkan i sereš nesto ovo ono jeboga otac ako sam stavio bijele boje kji mi ***** stavljas neke sive
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top