Opel Corsa B 1.6 16v GSI

Opel Corsa B 1.6 16v GSI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:cool:;):cool:;) sta drugo reci :) :D corsa grmi, sijeva, razvaljuje, beton, asfalt ma sve za 10 :D

jedino maaaali prijedlog, barem na slikama meni malo izgleda da bi se trebali zadnji rubovi prosiriti eventualno ako se moze :D al i ovako je bombastična malena hehehe :D

sretno sa daljim radovima ako imas sta planirano, a uvijek ima nesto hehehe :D
 
Član
druze ne mogu se vise siriti jer da bi ih sirio vise morao bih da sjecem stranice i jos kamaru stvari a iskreno nije mi se bas bas toliko radilo. dobra je i ovako samo moram malo da nazad spustim i to je to pa cemo posle opet nekih novina da uvodimo i da radimo :)
 
Član
posto je sad aktivna tema garaze pa da malo skinemo tu prasinetinu sa garaze :) u brckom je odrzan TS show i osvojio sam pehar tj treće mjesto u klasi street style :)
P9220205.JPG P9220206.JPG
 
zasluzeno, corsica je bas bombasticna, samo jos nazad da legne i uze gume i ja vise nemam ni jedne zamjerke :) inace, fele, boja, gsi branici, stopovi, farovi, sve za 10 :)

e da a zvuk tek, zvuk je fantazija
 
Član
hvala erole na ovim lijepim rijecima. opruge sam donjeo kuci jos samo da probam da vidim koje ce nazad da je spuste a nize gume idu dok ove potrosim ili nadjem da mjenjam za nize koje su dobre :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top