Opel Corsa A 1.4i Joy edition

Opel Corsa A 1.4i Joy edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ako bude ta masina unutra, to ce biti strasan stroj :icon_biggrin:

Onaj iz Sarajeva je jedno vrijeme furao Corsu sa tim motorom, vozila je 13.8 na 402 metra.

Ako se ne razumijes najbolje, serijski Mitsubishi Lancer EVO VIII vozi 13.9 na 402 :D
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ako bude ta masina unutra, to ce biti strasan stroj :icon_biggrin:

Onaj iz Sarajeva je jedno vrijeme furao Corsu sa tim motorom, vozila je 13.8 na 402 metra.

Ako se ne razumijes najbolje, serijski Mitsubishi Lancer EVO VIII vozi 13.9 na 402 :D

Gori hala :icon_eek: hvala na info fkt to nisam znao ! To bi bash bio lom ali valja to spakovati ,majstor mi je ubio snove :icon_sad: bit ce nesto ajde bit ce nesto ako Bog da :D hvala u svakom slucaju ! :cool:
 
Član
Autic je extra,ali mi je poznata ona dvica na onoj slici.Da ta dvica nije slucajno iz Lukavice? :icon_question:
 
Član
Tuning je napisao(la):
Autic je extra,ali mi je poznata ona dvica na onoj slici.Da ta dvica nije slucajno iz Lukavice? :icon_question:

Nije, ovo ti je ekova , iz Gorazda ,imas je na Forumu nick Eko ! Hvala na pohvalama ! sve najbolje ! :cool:
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Fina korsa kume, napakuj joj VR-ov lip naprijed i bit ce drugo auto ;)
ne razumijem te bash ? hajd mi pojasni mozda te i poslusam ? :icon_smile: mislis na onu lajsnu na karambolku odozdo ? hvala na pohvalama ! pozz
 
Član
Evo postavio ti je amer sliku, lipa, dakle napakujes ga dolje, i to ce drama izgledat, jer je slican orginalnom GSI-ovom lipu sto dode na corsi a...
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Evo postavio ti je amer sliku, lipa, dakle napakujes ga dolje, i to ce drama izgledat, jer je slican orginalnom GSI-ovom lipu sto dode na corsi a...

aha okey dobra ideja , jel ih treba sta prepravljati ? i gdje bih mogao nabaviti ? hvala :cool:

dinamozg je napisao(la):
bravo maistore
auto je boli glava

Hvala puno drug, drago mi je da ti se svidja ! pozz ;)
 
Član
lijepa Corsica,rijetki su takvi modeli s tom Joy opremom, zbog vanjske boje i interijera se jako razlikuju od običnih.
 
Član
dario_sb je napisao(la):
lijepa Corsica,rijetki su takvi modeli s tom Joy opremom, zbog vanjske boje i interijera se jako razlikuju od običnih.

upravo tako druze, hvala na pohvalama , drago mi je da ti se svidja ! pozz :cool:

Eko je napisao(la):
Sta ce ti brze, i ovo je prebrzooo :)

Corsa mora valjati, kad smo je mi chunirali :p

E ba reko sam da je spora i nema price, mora brze ici i zdravo :D ahhaha :lol: :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top