Opel Corsa A 1.4i Joy edition

Opel Corsa A 1.4i Joy edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
HFintegrale je napisao(la):
fin autic, samo ko ti je zasticivao rub na felgama kad si ih farbao reci mu da vise nista ne zasticuje... il je to neki fazon pa tako treba, da i meni odradi rubove tako :lol:

Felge sam ja farbao.. A na slikama se ne vidi kuda sam morao da ih zastitim, jer krak upada u falc mali i nema prelaza po kojem sam mogao da pratim kuda da stitim...
A ti meni nadji bilo kojeg prosjecnog lakirera da KREP TRAKOM zastiti ovako kao sto sam ja i ofarba sprejom za isto vrijeme koje sam ja imao i prijatelju uslugu cinio... A ja sam odmah govorio da se u crno farbaju, bez ove zute jer nisu ove felge za ovog dobre...
pozz
 
Član
Mravojed je napisao(la):
HFintegrale je napisao(la):
fin autic, samo ko ti je zasticivao rub na felgama kad si ih farbao reci mu da vise nista ne zasticuje... il je to neki fazon pa tako treba, da i meni odradi rubove tako :lol:

Felge sam ja farbao.. A na slikama se ne vidi kuda sam morao da ih zastitim, jer krak upada u falc mali i nema prelaza po kojem sam mogao da pratim kuda da stitim...
A ti meni nadji bilo kojeg prosjecnog lakirera da KREP TRAKOM zastiti ovako kao sto sam ja i ofarba sprejom za isto vrijeme koje sam ja imao i prijatelju uslugu cinio... A ja sam odmah govorio da se u crno farbaju, bez ove zute jer nisu ove felge za ovog dobre...
pozz

slazem se ;)
 
Član
Extra odrađen posao nešto slično sam i ja radio,čestitam svaka čast,i predobro izgleda..sretno..pozzz:cool:
 
Član
bad_look je napisao(la):
Extra odrađen posao nešto slično sam i ja radio,čestitam svaka čast,i predobro izgleda..sretno..pozzz:cool:

hvala puno drug drago mi je da ti se svidja !:icon_biggrin:
 
Član
Fina korsa pravo... i nemoj se zalijećat sa velikim motorom pod haubu, treba to učuvat na cesti :p

pozz.
 
Član
antrax je napisao(la):
Fina korsa pravo... i nemoj se zalijećat sa velikim motorom pod haubu, treba to učuvat na cesti :p

pozz.

Ma dobro necu pretjerivati ahaha :D mozda nekih 160 ps da naguram to ce bit dovoljno ? moci ce se udrzati xD :cool:

Limpi je napisao(la):
Dobra corsica, samo jos koji motorcic i eto prave zujalice :cool:

ako Bog da na proljece sam planirao, :cool: hvala puno :123: :cool:
 
Početnik
ejj pozz autic ti je extra...evo i ja posjedujem CORSIKU ali samo 1.0 motor od 33 kw...pa vidim da si i ti kratio opruge i jesili imao ikakvih problema kasnije,jer to i ja planiram uraditi....i vidim neki spojler nazad na gepeku jel to serijski ili neki custom made..pozz drugg
 
Član
Lija je napisao(la):
ejj pozz autic ti je extra...evo i ja posjedujem CORSIKU ali samo 1.0 motor od 33 kw...pa vidim da si i ti kratio opruge i jesili imao ikakvih problema kasnije,jer to i ja planiram uraditi....i vidim neki spojler nazad na gepeku jel to serijski ili neki custom made..pozz drugg

pozz, kratio sam samo prednje opruge za jedan i pol krug i nemam nikakvih problema , amortizer radi svoje, ali nazad sam imao problema, nisam kratio opruge ali kad sam stavio 14" felge guma mi je ribala od blatobran , unutrasnji dio I_II tako da sam morao to brusiti jedno 3-4 cm nista specijalno i sada nemam problema. Spojler je serijski. Vjerovatno ga je moguce upasovati na ostale Corse ! Inache s automobilom nemam problema nikad :D mada ti predlazem da kupis sportske opruge i amortizere , ako ne zelis onda ti je dobra solucija naprijed sijeci 2 i pol a nazad 1 i pol ali samo u slucaju da si ti 13" felge. ako te jos nesto interesuje tu sam ! Pozz
 
fina korsica...fin i san o motoru...c20xe vjerovatno oces i ti...ja to vec dugo planiram al ocu da uradim cestito pa treba puno vise para neg sto mislis vjeruj...vjerovatno do proljeca nesto iskombinujem...a ako si zainteresovan za opruge i amortizere sportske javi se pa ti potrazim nesto...skoro sam aj FK i opruge i amortizere ko nove prodo za 150KM...kod mene su inace Summit Racing gewinde :icon_smile:
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
fina korsica...fin i san o motoru...c20xe vjerovatno oces i ti...ja to vec dugo planiram al ocu da uradim cestito pa treba puno vise para neg sto mislis vjeruj...vjerovatno do proljeca nesto iskombinujem...a ako si zainteresovan za opruge i amortizere sportske javi se pa ti potrazim nesto...skoro sam aj FK i opruge i amortizere ko nove prodo za 150KM...kod mene su inace Summit Racing gewinde :icon_smile:

Hvala druze, ma jasta je nego fin san i to pravo fin , razmisljao sam o c20xe ali nezz jos razgledam okolo konsultujem se pa onda, dosta ulaganja ima u pm i to ono pravo pofino al jbg normalna je to stvar u ovoj ljubavi :) ako naletis na nesto slicno sportske opruge i amortizeri , neku finu ponudu kao tu , to je djaba , javi mi se obavezno pa cemo se dogovoriti , u svakom slucaju hvala ti , sreno u daljim radovima ! pozz :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top