Opel Calibra C20NE

Opel Calibra C20NE

Član
Nista neces dobit ako se zalio, nisi imo predost i gotova priča, budi sretan sto si dobio minimalnu kaznu za izazivanje nesreće. I ja sam tako čekao na stopu cca 2-3min kužva bila i da se ubacim, udjem u traku u koju sam trebo i zenska me lupi sprijeda u mojoj traci al dzaba ja kriv, a ona da je ostala u svojoj ne bi nista bilo. Tuzno al tako je jbg, zivot ide dalje..
 
Član
Nista neces dobit ako se zalio, nisi imo predost i gotova priča, budi sretan sto si dobio minimalnu kaznu za izazivanje nesreće. I ja sam tako čekao na stopu cca 2-3min kužva bila i da se ubacim, udjem u traku u koju sam trebo i zenska me lupi sprijeda u mojoj traci al dzaba ja kriv, a ona da je ostala u svojoj ne bi nista bilo. Tuzno al tako je jbg, zivot ide dalje..
Vidjet cemo sutra dok odem do osiguranja i sve..Moze se izracunati na onoj kameri brzina od djipa koji me udario..on ako je dobro prekoracio brzinu a je jer ga nisam vidio i to nesto znaci majku mu..Ne moze se na glavnoj raskrsnici na semaforu gdje su cetiri pjesacka prijelaza dvi kamere da se vozi preko 60 kmh taman da je ne znam koliko sati navecer
 
Član
Mogo je ići i 120km/h to ne igra ulogu, on ce platit kaznu za prekoračenje brzine i gotovo...
 
Član
Nema nista od popravke a ni od odstete...Danas kad sam poskidao sve udareno Calibra je zasukana na desnu stranu..Da se popravi treba dosta posla da se uradi navari povari odsjece i kad se napravi nece biti isto auto tako da sam odustao..Prodajem je u kompletu takva kakva je..Na ovu garazu moze LOCK :(
 
BHT Ovisnik
Vec ti rekose... al sto se tice auta nije neka strasna steta, ja bih popravio i gas. Ili ako nemas para ostavi je pa u meduvremenu popravi. Kako god manje ces para dobiti za razbijenu nego kad je popravis pa prodas :)
 
Član
@CoL3 nije problem dijelove skupiti i krenuti radove popravka..Kad sam poskido sve osteceno Calibra je zasukana na desno bio sam kod par majstora pokazao im slike govore da ima previse posla oko nje i da u voznji nikad nece bit ista..Za 15 dana idem u Austriju nema me kuci sigurno pola godine pa zbog toga jedino mi se i ne popravlja..Jbga desilo se ja se vec pomirio..bilo ga bilo idemo dalje
 
Top