Opel Calibra BadLook

Opel Calibra BadLook

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znaci kao sto naslov teme kaze radi se o Opel Calibra, motor nebitno koji je :D hehe, badlook dizajn haube, xenoni, angel eyes, klimatronic, panorama krov, koza, muzika 7KW itd itd :D
 
Član
@ ArminM razmisljao sam da je prodam jer mi je nesh drugo bilo na umu ali sad trenutno necu :D hehe

@ OggyBoy ima akumulator samo za muziku koji je spojen na alternator :D
 
Član
tako i treba,druze ja sam inace samo za VW,ali calibra je auto mojih snova,tako da to kazem,al eto nikad nisam bio u prilici da je kupim,posebno mi je drago kad vidim da se neko brine o ovom autu,ova tvoja je predobra,sta reci,vidim da je puno paznje ulozeno u nju,steta bi bila stvarno da je prodas,posebno nekom papku,koji ce je uhakat ubrzo,,to bi bas bilo zalosno
 

LSD

Član
volan;patosnice i naslon za ruku su out...ostalo je dobro....sem tih 7kw muzike
 
Član
ArminM je napisao(la):
tako i treba,druze ja sam inace samo za VW,ali calibra je auto mojih snova,tako da to kazem,al eto nikad nisam bio u prilici da je kupim,posebno mi je drago kad vidim da se neko brine o ovom autu,ova tvoja je predobra,sta reci,vidim da je puno paznje ulozeno u nju,steta bi bila stvarno da je prodas,posebno nekom papku,koji ce je uhakat ubrzo,,to bi bas bilo zalosno

ma znam jarane , al j*i ga htio sam i predomislio se :D
ja inace samo Opel furam, vozio sam astru SFI, pa Vectru GT i sad ovu Calibru. I svaku skockam maksimalno :D
 
Član
badboyyy je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
tako i treba,druze ja sam inace samo za VW,ali calibra je auto mojih snova,tako da to kazem,al eto nikad nisam bio u prilici da je kupim,posebno mi je drago kad vidim da se neko brine o ovom autu,ova tvoja je predobra,sta reci,vidim da je puno paznje ulozeno u nju,steta bi bila stvarno da je prodas,posebno nekom papku,koji ce je uhakat ubrzo,,to bi bas bilo zalosno

ma znam jarane , al j*i ga htio sam i predomislio se :D
ja inace samo Opel furam, vozio sam astru SFI, pa Vectru GT i sad ovu Calibru. I svaku skockam maksimalno :D

svaka cast,sta drugo da kazem,zar mozes vratit lovu koju si ulozio,trud znam da ne mozes,ali lovu????
 
Član
badboyyy je napisao(la):
@ ArminM razmisljao sam da je prodam jer mi je nesh drugo bilo na umu ali sad trenutno necu :D hehe

@ OggyBoy ima akumulator samo za muziku koji je spojen na alternator :D



Ma sprdam se, ali 7kW:icon_question: Popucace ti sve u kolima, ali sam cuo da od kamena u bubregu ni pjesak ne ostaje poslije takvog tretmana:lol:
 
Član
ArminM je napisao(la):
badboyyy je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
tako i treba,druze ja sam inace samo za VW,ali calibra je auto mojih snova,tako da to kazem,al eto nikad nisam bio u prilici da je kupim,posebno mi je drago kad vidim da se neko brine o ovom autu,ova tvoja je predobra,sta reci,vidim da je puno paznje ulozeno u nju,steta bi bila stvarno da je prodas,posebno nekom papku,koji ce je uhakat ubrzo,,to bi bas bilo zalosno

ma znam jarane , al j*i ga htio sam i predomislio se :D
ja inace samo Opel furam, vozio sam astru SFI, pa Vectru GT i sad ovu Calibru. I svaku skockam maksimalno :D

svaka cast,sta drugo da kazem,zar mozes vratit lovu koju si ulozio,trud znam da ne mozes,ali lovu????

lovu NIKAD ne mozes vratiti ali to je nesh sto svi znamo prije nego se upustimo u ovo :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top