Opel Calibra BadLook

Opel Calibra BadLook

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
OggyBoy je napisao(la):
badboyyy je napisao(la):
@ ArminM razmisljao sam da je prodam jer mi je nesh drugo bilo na umu ali sad trenutno necu :D hehe

@ OggyBoy ima akumulator samo za muziku koji je spojen na alternator :D



Ma sprdam se, ali 7kW:icon_question: Popucace ti sve u kolima, ali sam cuo da od kamena u bubregu ni pjesak ne ostaje poslije takvog tretmana:lol:



hehe ne pojacavam nikad do daske, moze do 40 ali i na 15 vec sve ori, neki su culi nedavno na autopijaci kad sam pustio :D
 
Gdje si ti 7kw?????? :D:D taj svaki woofer ima po 400wrms.. nismo ni mi trave pasli..

inace nije losa calibra al bad look mi nekako ne pase uz ovo auto.. ;)
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
dobra calibra moderatoru,imas ukusa :lol:

ukus nikad nije bio problem "tvrdoglavi" :p hehehe

SoundLunatic je napisao(la):
Gdje si ti 7kw?????? :D:D taj svaki woofer ima po 400wrms.. nismo ni mi trave pasli..

inace nije losa calibra al bad look mi nekako ne pase uz ovo auto.. ;)

ova dva woofer-a sami imaju po 1,5KW oci moje :D a sa dvije strane su po dva ;) znaci 4 x 1,5 = 6 jel tako :D plus dva trosistemca kod zadnjih sjedista sa strane po 330W, i 4 u prednjim vratima :D
 
badboyyy je napisao(la):
ova dva woofer-a sami imaju po 1,5KW oci moje :D a sa dvije strane su po dva ;) znaci 4 x 1,5 = 6 jel tako :D plus dva trosistemca kod zadnjih sjedista sa strane po 330W, i 4 u prednjim vratima :D

to je model Pioneer 305C i ima 400wrms, x2 =800Wrms.. i da se to tako zbraja kako ti navodis, gdje bi nam bio kraj???? :icon_twisted: a ti trosistemci imaju mozda po 60-70Wrms.. to sto na njima pise 300W PMPO je prica za sebe, hajd naucit ces neke stvari, ima vremena.. ;)

Edit: a imas 4 komada?? to je onda 1600w sa 4 komada, a kakva su pojacala?
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
badboyyy je napisao(la):
ova dva woofer-a sami imaju po 1,5KW oci moje :D a sa dvije strane su po dva ;) znaci 4 x 1,5 = 6 jel tako :D plus dva trosistemca kod zadnjih sjedista sa strane po 330W, i 4 u prednjim vratima :D

to je model Pioneer 305C i ima 400wrms, x2 =800Wrms.. i da se to tako zbraja kako ti navodis, gdje bi nam bio kraj???? :icon_twisted: a ti trosistemci imaju mozda po 60-70Wrms.. to sto na njima pise 300W PMPO je prica za sebe, hajd naucit ces neke stvari, ima vremena.. ;)

Edit: a imas 4 komada?? to je onda 1600w sa 4 komada, a kakva su pojacala?

upravu si, imam jos da ucim jer nisam naucio za 6 godina koliko vec vozam napucana auta ;):123:
 

LSD

Član
:lol::lol::lol::lol:
ovo se cekalo:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
badboyyy je napisao(la):
upravu si, imam jos da ucim jer nisam naucio za 6 godina koliko vec vozam napucana auta ;):123:

Neznam ja sta si ti naucio oko "napucavanja" vec kazem za ovo o cemu ja pricam! ;) druze nemoj se ljutiti al ove izjave o 7kw su mi stvarno smijesne i morao sam reagirati jer je bas nidje veze.. ;)

:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
badboyyy je napisao(la):
nek mi samo jos neko pojasni kako se pali auto pa da idem spavat :lol::lol::lol:

Ubacis kljuc u bravicu, zaverglas, prije nego sto pocne da krci, mislim kad osjetis da radi, da ne poj*es, pustis i to je to:lol: Ajd' laku noc, mojne se nerviras:lol:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
badboyyy je napisao(la):
nek mi samo jos neko pojasni kako se pali auto pa da idem spavat :lol::lol::lol:

Ubacis kljuc u bravicu, zaverglas, prije nego sto pocne da krci, mislim kad osjetis da radi, da ne poj*es, pustis i to je to:lol: Ajd' laku noc, mojne se nerviras:lol:

ne nerviram se drug, ne pada mi napamet zbog nekog cyber sranja da se nerviram :D svaTko ima pravo na svoje misljenje, svoju muziku i svoje auto :D ajd nocka
 
Član
Druze 7KW?!
Cuj ovde ima ljudi koji se zaista mnogo raumiju u to i mozda se i takmice u tom sportu (decibeli i ostala prica)
A kad cujes kako i jedna kila nabija u dobroj kutiji eeeeeeeee a 7kila!!!!!!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top