opel calibra 2.0 8v

opel calibra 2.0 8v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bace je napisao(la):
fala druze. upravu si za zadnji spojler.
jucer sam od ljuboja uzeo 16" felge 9J, maksuz otiso u bijeljinu. slike slijede ali sa distanzerima.
upravu si xzone, dok se ne vidi uzivo moze se samo pricati, meni se takode cinilo ruzno preko slika kad sam je kupovo.
stavio sam dvije pljoske kod BARBICA.

daj molim te slikaj one felge...
ono je meni prebolesno... :lol:
 
Član
evo 9J samo za ljuboja sa distanzerima.
usput malo unutrasnjost u eko-kozi.

naso spojler kod nekog majstora pa sliko calibru da vidim kako stoji, mada se mora raditi i upasati.
 
Član
joj stvarno lose slikas..hehe uzivo felge stvarno bolesno izgledaju..zadnji spojler mi se ne djasvi bas puno ti je bolji onaj na drugoj cali jer ides na taj stil..ali to je samo moje misljenje radis auto sebi..sve u svemu super izgleda..
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Ni jedna slika da je cijelo auto u fokusu,daj to malo profesionalno ;)
spojler nije los;)

ne moze brate da se cijela slika nekakav mi aparat los kad odmaknem mala mi dodje kad se priblizim kud i calibra velika a i aparata zeza:icon_smile: valjda mognem sa mobitela bolje slikati.
hvala na komentarima
 
Dobra calibra,lijepo izgleda i sto se svi bune,pa puno ljepse je biti unikatan nego sutra da neko prica ma dobra je calibra,ista ko kod onoga...
nije to to,zasto imati isto,pa fazon je u tome da svako zeli napraviti nesto svoje,a ne kopirati,previse je auta koja ljudi mjesaju i nevide razliku...
sa felgama prejaka :icon_smile:
 
Član
asmir sa je napisao(la):
Dobra calibra,lijepo izgleda i sto se svi bune,pa puno ljepse je biti unikatan nego sutra da neko prica ma dobra je calibra,ista ko kod onoga...
nije to to,zasto imati isto,pa fazon je u tome da svako zeli napraviti nesto svoje,a ne kopirati,previse je auta koja ljudi mjesaju i nevide razliku...
sa felgama prejaka :icon_smile:

hvala na komentaru. polahko bice ona bolja. tek je pocetak
 
bace je napisao(la):
asmir sa je napisao(la):
Dobra calibra,lijepo izgleda i sto se svi bune,pa puno ljepse je biti unikatan nego sutra da neko prica ma dobra je calibra,ista ko kod onoga...
nije to to,zasto imati isto,pa fazon je u tome da svako zeli napraviti nesto svoje,a ne kopirati,previse je auta koja ljudi mjesaju i nevide razliku...
sa felgama prejaka :icon_smile:

hvala na komentaru. polahko bice ona bolja. tek je pocetak

ma lagano samo,pocnes od jednog a zavrsis sa necim sasvim drugim..
niko nemoze znati kako ce izgledati kad je zavrsis,al i ovako je dobra,bez suvisnih detalja..
 
Član
meni je strasna :cool::cool: jbg ne mogu sva auta biti german fazonu mora biti tuning u pravom smislu rijeci samo naprijed,felge su:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
dobro su joj sjele felge i jos 205 45 kad bi stavio bruka bi bilo , ovaj joj spojler bas fali na gepeku . de je malo operi pa slikaj lijepo bogati :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top