opel calibra 2.0 8v

opel calibra 2.0 8v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LSD

Član
iz sitne prepravke zadnjeg branika i pragova+ druge fele mogla bi biti full:icon_smile::cool::cool::cool:
 
Član
dobra je kalibra... ima nedostataka sto jest jest al sve u svemu je ok.... zadnji branik mi se nesvidja, feluge su joj malene i ako moze jos malo zemlji nazad ostalo je na svom mjestu...
 
Član
Vidi se da je dobra calibra....ali su branici previse extreme i po izgledu, a i ako je vozis po ovakvim putevima kao na slici odpasce negde....:icon_biggrin: pozz
 
Član
cvilite na ove branike,ali uopste ne izgleda lose...
ja sam je danas uzivo vidio...meni je auto OK...
daj BACE molim te ,postavi novih slika...
ali nemoj skidati distancere...
i obavezno slika otpozadi... :lol: :smajli39:
 
Član
e druze calibra je ne dobro nego predobra ali se i ja slazem sa vecinom za zadnji branik ali to je samo moje misljenje a ti ipak znas to najbolje
 
Član
fin auto.. slazem se sa ostalima da zadnji branik odudara, inace fin autic, daj slika unutrasnjosti, motora... ;)
 
Član
vidio je uzivo na slikama ne izgleda nesh kao sto je uzivo..znaci extra izgleda uzivo ne odudara uopste i meni se cinilo da zadnji puno odudara ali uopste nije tako..bace jos samo nabaci zadnji spojler kao na onoj drugoj calibri..calibra je vrh meni jedna od najboljih koje sam vidio...
 
Član
fala druze. upravu si za zadnji spojler.
jucer sam od ljuboja uzeo 16" felge 9J, maksuz otiso u bijeljinu. slike slijede ali sa distanzerima.
upravu si xzone, dok se ne vidi uzivo moze se samo pricati, meni se takode cinilo ruzno preko slika kad sam je kupovo.
stavio sam dvije pljoske kod BARBICA.
 
Član
ako ima ko zadnji spojler da je lijep i feftin:icon_smile:neka mi javi.

evo auspuh od Barbica:icon_smile:
 
Član
vidio danas calibru sa felgama izgleda prej*eno, nazad je tako opasna tek je sad zadnja karambolka dosla do izrazaja..jel ono unutra i plava koza legla?? nema sad si je dotjero do perfekcije samo lagano druze..jos zadnji spojler kao onaj na drugoj calibri i nece nadaleko biti ljepse cali...svaka cast druze samo tako nastavi
 
Član
:icon_smile:bio sam kod badze. badzo mi je onaj jasko sto radi na pumpi DENY BENZ.
pozzz

ide jos slika uskoro kad slikam 9J i unutrasnost sam radio u plavoj kozi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top