opel calibra 2.0 8v

opel calibra 2.0 8v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo ljepotice moje, ukratko dao sam motor za nju (Honda CBR 954), tek regitrovana, tek ofarbana, sad joj radim kozu i malo muzike, 16 felge-samo mi treba 9J ako nadjem gdje.
pozzz
 
Član
Odlicna je:cool: samo zadnji branik malo odskace od svega,neprati liniju ostatka auta.....:icon_smile:

Ps. ko ono pere auta kad je namjestio pistolj na onaj najuzi/najaci mlaz,to moze opazno da izgrebe farbu :icon_sad:
 
BHT Ovisnik
fina calibra,prednji branik fino uklopljen,zadnji bas nekako kao da nije to to il je do slike,uglavnom nije losa:cool:
 
Samo obrati pažnju kako izgleda na ovim slikama :icon_eek: de žasu :icon_eek: boja lijepa, auto lijep sam od sebe al ovi branici...ja ovo ne bi na autu dana gledala, al hajd, imamo svi svoj ukus...
Ako je poželiš uljepšat vrati joj fabričke ;)
Sretno ;)
 
Član
ako vec ovo furas mislim da nazad nebi bilo lose stavit dvije pljosnate rore u sredinu tako mi izgleda karambolka ko da je napravljena za rore;)
 
Administrator
boja odlicna ali ovi branici se ni meni ne svidjaju... zadnji pogotovo, ali prednji kao da mi izgleda u donjem dijelu sa strana vise izbacen... ali svako ima svoj ukus:icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Legend
sto je previse previse,jedino mi se boja svidja,ostalo je malo bezze,nazad ko koza a naprijed ubijena,mislim nije mi logicno
 
Član
jucer je uradjen mali zvuk kod barbica, dvije pljoske, slijede slike.
i valjda ce uskoro stici tapacirunzi od druga u kozi.
pozzz
 
Super Moderator
ja ne bi dao taj motor za dvije ovakve calibre
onaj motor uvijek mozes prodat a calibru nikad a pogotovo sto nije fabricka
nek je sa srecom druze da se navozas ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top