Opel Astra H GTC

Opel Astra H GTC

Imas dole desno u cosku chat pa se javi , mogu ti samo pomoci kako da nadjes a nemam ja to da ti prodam ja samo kazem sta znam tj da je rezervisano za mog priajtelja.
 
Član
Auto je bilo od moje sestre, ja sam ga nasao kad je kupovala. ugl namjerio si se na pravo auto i dobio si ga za male pare s obzirom na stanje auta. nek je sa srecom, da te sluzi ko i nas ;)
 
Član
Auto je bilo od moje sestre, ja sam ga nasao kad je kupovala. ugl namjerio si se na pravo auto i dobio si ga za male pare s obzirom na stanje auta. nek je sa srecom, da te sluzi ko i nas ;)
Ma ja, pravi zenski auto, zato sam fa zeni i uzeo :) Hvala ti Dario. A i ja mislim da je ovo dobra kupovina.
 
Član
Maa ti si sretnik poslije audija uvjek bi ovu GTC uzeo nekako mi uvjek auto moderno izgleda,jos tvoja opc opremu ma prelijepa je.Ja ne bi nista darnuo samo kakve bolje felgice i to je to i mozda bi dizela uzeo sa nekih 150PS.
 
Član
Soffa imam vec jednog dizela sa 150ks kojem ovaj GTC ni po cemu nije ni do koljena pa mi ne treba jos jedan :)

stex94 hvala ti :)
 
Poslednja izmena:
Član
b0eac651b641ce4ed00e683c1e437298.jpg


Evo da ne bude kako samo Opela pazim, pazim ja i Audia istom mjerom, mozda i vise :) Danas je dobio originalne nastavke auspuha i gumu gepeka. Naknadno cu upisati serijske brojeve ako nekome budu trebali.
 
Član
Hvala ArminM, trudim se :)

Dobro jutro raja, imam jedno pitanje za Opelovce :) Šta će ostati na ovoj lajsni ako se poskida ovo Astra i GTC? Hoće biti rupe, uništena lajsna ili samo neko ljepilo? Slika je s neta, samo sam zaokružio ono što mi treba :D
298755bed36ffdb58d1af10f0cf1dfc8.jpg


I trebaju mi sijalice za osvijetljenje tablice. Ima li neko na forumu da to prodaje?
 
Član
Necu citavu lajsnu, ona mi se svidja. Samo hocu da se rijesim ovih slova ako je moguce, ako nije, nikom nista.
 
Top