Opel Astra H 1.9 CDTi 88 kW

Opel Astra H 1.9 CDTi 88 kW

Član
Fina Astrica,odlicno si ovo unutra uradio u carbonu svidja mi se ....
Meni se jedino felgice ne svidjaju,nekako mi previse jednostavno izgledaju, i ovako kako je auto odignuto male izgledaju,il je to opticka varka na slici:D

a jos ove bijele nisam vidio u Lukavcu:D:D
 
Član
panajotis je napisao(la):
cdti motor je odlican (licenca fiat-ov motor JTD) , imamo mi novu vektru 1.9 cdti 120 konja i mete :)
super astra
Cak sam cuo da ti motori na dinamometru redovito pokazuju,tj imaju desetak ks vise od deklarirane snage.
 
Član
Got2b je napisao(la):
Fina Astrica,odlicno si ovo unutra uradio u carbonu svidja mi se ....
Meni se jedino felgice ne svidjaju,nekako mi previse jednostavno izgledaju, i ovako kako je auto odignuto male izgledaju,il je to opticka varka na slici:D

a jos ove bijele nisam vidio u Lukavcu:D:D

hvala stari, felgice nisam ni trazio previse upadljive, ove idu uskoro na pjeskarenje i farbanje pa bi trebale biti mal ljepse :icon_biggrin: a kad naletim na opruge malo cu je i spustiti.
u lukavcu se provozaj od bazena prema gusicu i vidjeces ovu bijelu :123:

GTI FAN je napisao(la):
panajotis je napisao(la):
cdti motor je odlican (licenca fiat-ov motor JTD) , imamo mi novu vektru 1.9 cdti 120 konja i mete :)
super astra
Cak sam cuo da ti motori na dinamometru redovito pokazuju,tj imaju desetak ks vise od deklarirane snage.

i kod mene je ovaj 120 ks motor i prezadovoljan sam sa njim, za preticanja se ubila :cool:
 
Član
biggie je napisao(la):
Got2b je napisao(la):
Fina Astrica,odlicno si ovo unutra uradio u carbonu svidja mi se ....
Meni se jedino felgice ne svidjaju,nekako mi previse jednostavno izgledaju, i ovako kako je auto odignuto male izgledaju,il je to opticka varka na slici:D

a jos ove bijele nisam vidio u Lukavcu:D:D

hvala stari, felgice nisam ni trazio previse upadljive, ove idu uskoro na pjeskarenje i farbanje pa bi trebale biti mal ljepse :icon_biggrin: a kad naletim na opruge malo cu je i spustiti.
u lukavcu se provozaj od bazena prema gusicu i vidjeces ovu bijelu :123:

GTI FAN je napisao(la):
panajotis je napisao(la):
cdti motor je odlican (licenca fiat-ov motor JTD) , imamo mi novu vektru 1.9 cdti 120 konja i mete :)
super astra
Cak sam cuo da ti motori na dinamometru redovito pokazuju,tj imaju desetak ks vise od deklarirane snage.

i kod mene je ovaj 120 ks motor i prezadovoljan sam sa njim, za preticanja se ubila :cool:



cek cek...
ti si caru prodo motor:icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
imao je rodjak ovakvu GTC(sa ovim motorom), sve dok mu se mjenjac nije raznio... kompletan :D:D
i kožu je imala, i panorama krov.... :icon_cry: :D

sretno sa auticem ;)
 
Top