Opel Astra H 1.9 CDTi 88 kW

Opel Astra H 1.9 CDTi 88 kW

Član
Evo nesto malo i od mene za pocetak.... :D

img00196201105182024.jpg


img00189201105181901.jpg


img00191201105182023.jpg


img00192201105182023.jpg


img00194201105182023.jpg
 
Početnik
hmmm fina astra i ovo sa carbonom ali po meni malo previse monotono trebao si neke detalje barem uraditi drugacije tipa druga boja carbona i sl ;)
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
hmmm fina astra i ovo sa carbonom ali po meni malo previse monotono trebao si neke detalje barem uraditi drugacije tipa druga boja carbona i sl ;)

imo sam viska karbona pa sam sve odradio ovako al cu da uradim lasjne, volan i ram oko volana i radia kad mi ovo dosadi, za sad neka stoji.
sto se tice felgi tek sam ih danas stavio, malo mi tresu preko 120 kmh pa se nadam da ce to otici sutra kad ih balansiram.
 
Početnik
biggie je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
hmmm fina astra i ovo sa carbonom ali po meni malo previse monotono trebao si neke detalje barem uraditi drugacije tipa druga boja carbona i sl ;)

imo sam viska karbona pa sam sve odradio ovako al cu da uradim lasjne, volan i ram oko volana i radia kad mi ovo dosadi, za sad neka stoji.
sto se tice felgi tek sam ih danas stavio, malo mi tresu preko 120 kmh pa se nadam da ce to otici sutra kad ih balansiram.

nemora znaciti da je samo do balansa,ako nemas centralne prstenove nece puno pomoci balansiranje,ublaziti hoce ali nece nestati ;)
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
nemora znaciti da je samo do balansa,ako nemas centralne prstenove nece puno pomoci balansiranje,ublaziti hoce ali nece nestati ;)

konto sam o tome jer nemam centralnih prstenova, ako balansiranje ne pomogne moracu kod nekog dobrog tokara, hvala na savjetu ;)
 
Početnik
biggie je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
nemora znaciti da je samo do balansa,ako nemas centralne prstenove nece puno pomoci balansiranje,ublaziti hoce ali nece nestati ;)

konto sam o tome jer nemam centralnih prstenova, ako balansiranje ne pomogne moracu kod nekog dobrog tokara, hvala na savjetu ;)

balansiranje i nece pomoci u velikoj mjeri jer tad je felga na masini na kojoj je centrirana i cim je vratis na auto ona izlazi iz centra ravnoteze,ugl prstenovi su ti must have a nisu ni skupi,svaki tokar ce da ih uradi za par sati i po cijeni od 30km tako da mala je to cijena za sigurnost ;)
 
Član
danas ufradio centralne prstenove i balansiro gume, nema vise vibracija na 120kmh a ni preko :123:
 
Početnik
biggie je napisao(la):
danas ufradio centralne prstenove i balansiro gume, nema vise vibracija na 120kmh a ni preko :123:

taj sam odgovor i ocekivao,nego nemogu ocijeniti koja je velicina felgi 16 ili 17 kako god fino cuce na astri ;)
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
biggie je napisao(la):
danas ufradio centralne prstenove i balansiro gume, nema vise vibracija na 120kmh a ni preko :123:

taj sam odgovor i ocekivao,nego nemogu ocijeniti koja je velicina felgi 16 ili 17 kako god fino cuce na astri ;)

felge su 17ke, 215/45 r17, jos jednom hvala na savjetu
 
Član
cdti motor je odlican (licenca fiat-ov motor JTD) , imamo mi novu vektru 1.9 cdti 120 konja i mete :)
super astra
 
Top