Opel Astra GTC

Opel Astra GTC

Član
ova astra je prelijepa..a folija stvara cuda jell ovoo sa visokim sjajem folija i koja je cijena kvadrata...a ako legnu lepeze onda bi bilo dobro i retovizore u crom malo crnilo da ubije...ili koji crveni detalj ovako si ko ruska mafija..:)
 
Član
ova astra je prelijepa..a folija stvara cuda jell ovoo sa visokim sjajem folija i koja je cijena kvadrata...a ako legnu lepeze onda bi bilo dobro i retovizore u crom malo crnilo da ubije...ili koji crveni detalj ovako si ko ruska mafija..:)
Da da folija je sjajna a cijena je msm oko 8km po duznom metru, ja sam uzimo vise bekih stvari pa nezz tacno u fening xD
 
Član
Evo opet se malo raduckalo, posto su mi bocnni zmigavci bili polosi, rosili unutra i sjenilo je bilo vec malo osteceno, pa da ih ne mjenjam, rasklopio ocistio i onda presvuko crnom folijom
1zoksx0.jpg

1zgqh6e.jpg

I auto je ispolirano i na kraju vosak super je ispalo, pogotovo na vozacevoj strani neko je prije farbo vrata i polustranu pa je "majstorski" uradjeno sto me nerviralo opasno, boja kao matirana i puna narandzine kore, pa sam to sve fino izvodobrusio i ispoliro, razlika je ogromna, na slikama se slabo vidi jer su lose skroz al da se primjetit xD
Prije
33nkiz8.jpg

Poslije
dxifya.jpg

16hmdfb.jpg

i za kraj jos koja slikica
aljiwz.jpg

2v96rnc.jpg

2e1zqd0.jpg
 
Član
Vidjet cemo na suncu sta si napravio, ako ne bude onih riseva od masine bit ce drama. Kojom pastom si radio. Valjalo bi izvoskat fino ako vec nisi, dok se sija ovako
 
Član
E ovako evo mene opet malo, nije se nesto pretjerano radilo, ptije nego sam krenuo nazad za Njemacku odem u servis da pregledam auto malo nesto pocelo lupkat, otiso stabilizator i dok je auto bilo na dizalici malo se podvirim i imam sta i da vidim, pukla opruga za 2 ipo kruga, toliko o Eibach, malo rec da sam po*izdio bio
2zz3mah.jpg

Neki dan narucene nove FK opruge, njih sam imo na staroj astri bio vise nego zadovoljan, sutra bi trebale da stignu pa montiranje. Danas namontirane alu felge
24mucnt.jpg

6749qe.jpg

6749qe.jpg

Posto su 3 felge izgrebane moram ih radit, pa cu ih uradit sa folijom u spreju, pa ne znam dal da radim neon zelenu ili narandzastu, kad dosadi lako je odlijepit
Malo sam u photoshopu gledo kako bi izgledalo i ne izgleda lose
107mba1.jpg
1zz1gi.jpg
 
Top