Opel Astra GTC

Opel Astra GTC

Član
Pozdrav raja, nije me dugo bilo, jedno vrijme sam bio pjesak xD pa sam prije 3 mjeseca uzeo ponovo Opela, rijec je o Astri GTC 2005 god, 1,8 125 ps. Nesto se malo radilo, koliko se moglo :) pa evo ukratko sta je do sad uradjeno
-OEM Felge 18"
-H&R opruge 45/30
-Folije, napred 20% nazad 50%
-Komplet LED rasvjeta
-Zatamnjene stopke
-Parking senzori
-Zastita za haubu
-Orginalni nalon za ruku
-Sportski filter
Jos u planu imam druge felge, maska bez znaka, skidanje oznaka sa gepeka i farbanje one hrom lajsne i naravno gewinde, jer nisam zadovoljan sa ovim oprugama sto se spustanja tice. evo par slikica
Kad je uzeta
148f8go.jpg

16atytg.jpg

fkxl4m.jpg

Felge
24fjled.jpg

Folija na staklima i stopkama
a15yyb.jpg

qsnslz.jpg

Haubenbra
20j3i2x.jpg

PDC
24g5dfn.jpg

Montiranje opruga
ws1t3a.jpg

Naslonjac
2cegai1.jpg

hwh538.jpg

Par slika sa oprugama
4vphrc.jpg

2e657j8.jpg

m7faye.jpg

2aj2p2f.jpg

2vintrb.jpg

2usii6p.jpg

i zadnje pranje u 2014oj xD
27zlws6.jpg
 
Putovanja.ba
Administrator
Ja imam samo zamjerku na stop svjetla. Meni su fabricki ok. Mozda je bolje da su takva ostala. Felge su mi isto ok.
 
Član
Ja imam samo zamjerku na stop svjetla. Meni su fabricki ok. Mozda je bolje da su takva ostala. Felge su mi isto ok.
Uzivo je dosta ljepse, al dok se maknu ove ozanke i ova lajsna bude u crno bit ce sasvim drugacije. a u svakom slucaju folija je pa se makne za 2 min kad dosadi :)
 
Član
uvjek mi se svidjala ova astra od opela..bas ima poseban dizajn..a ja poletio da napisem cim skines astra ovu lajsnu odradi bar folijom u crno...prejako autoo samo ubost jos sa felgicama mada i ove su ok..:)
 
Član
Fin opel, po meni najlijepse felge koje mogu na ovo auto, u susjedstvu se prodavala ovako crna na ovim 18-kama iako je opel morao sam zastat i pogledat haha ;)
 
Član
uvjek mi se svidjala ova astra od opela..bas ima poseban dizajn..a ja poletio da napisem cim skines astra ovu lajsnu odradi bar folijom u crno...prejako autoo samo ubost jos sa felgicama mada i ove su ok..:)
Hehe bit ce doosta ljepse kad se to odradi. Sto se felgi tice mislio sam uzet mecedesove Alphard i sa gewindaam na pod zakucat xD, al vidjet cemo jos :)
 
Top