Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Opel Astra G OPC

Hvala svima , hvala Igy , ima jos dosta posla primjetio sam na spojleru oguljeno sa unutrasnje strane , ne vidi se al necu da bude ista sto ne valja tako da cu ici da mi to poprave malo kistom , sutra poslije posla cu da sklapam unutrasnjost pa ce valjda biti sve na svom mjestu :cool:
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

haj ljubim te vidi da stavis kakvu bolju mrezu na prednji branik ovo mi previse jeftino djeluje
inace prejako izgleda :cool:
 
RE: Opel Astra G OPC

a ne znam jesil pratio koliko sam trazio SAČ mrezu kao na RS-u ili golfu 5 al nema nigdje , a preko ebay-a me izadje samo mrezica oko 100km sto mi se trenutno ne isplati tako da za sada je ova mreza jer u ebenoj Bosni nemas kupiti druge
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

***** joj patka
kakve su sanse da se odradi jeftinije nesto kao sto je cini mi se zmayich radio koliko se sjecam?
 
RE: Opel Astra G OPC

ne zelim to da radim , htio sam al sam se predomilio , ako cu dati i 50km za mrezicu onda mogu i 100, samo nemam sada love da bacam na to , to cu nekada kasnije nije mi zao dati pare za dobru stvar :cool:
 
Administrator
RE: Opel Astra G OPC

:cool::cool::cool::cool: svaka cast :cool: ovo je perfekcija... jos par detalja da sredis sto si naumio i to je to;) sretno:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top