Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jutros gledam auto na EP Bentbasa Na slikama mi se nisu svidjele felge (boja) ali zato uzivo :icon_eek: ;)
 
Član
Bas me cudi da ih ima gore :D Ja sam se gore naplaco kazni malo je rec Sto su te peglali Znas li bar ko je
 
Mene dole kod vjecnice ufatili zamalo sam udes napravio ebem ga usta nesposobna , mase lizalom u covjeka me tjera , nedo Allah da sam razbio auto ubio bi ga djelovima od auta zivota mi , ma prasinar neki obicni ja na pozicijama vozio , kao htio mi pisati svjetla , pojas i opremu i samo pojas napise i kasnije se nes kao izbinjava tipa izvini moramo i mi nesto raditi , ma reko uredu je pisaj ga sad kad si napisao
 
Eto ga poslije 20 dana patnje i 120kmcica potrosenih na vulkanizere danas smo uradili finalno pa ako opet bude izrezat cu nozem sve lagano na komadice , gume zavrsene i uradjena i spura kod Ferhatovica pa evo koja slikica





 
Poklopac je tu aBd tamo onaj mjesec iza Karlovca cemo lagano da carlamamo oko njeg jer ima malo vise posla da ispadne kako treba + moram na otpade da kupim motoric i tipku za njeg da to sve bude fabrika , a sova subi je subi jeb ga :)
 
Naravno poslije rijesenih guma meni dragi Bog ne da mira pa me pocastio danas udarcem od strane nekog debila da bogda mu tabut ovako bio krnjav . Naime debilcina neki jos nisam provalio koji opalio me na parkingu i na slikama se vidi sta se desilo , sivonja je fino isparao bilo je dosta bijelog uspio sam nesto ocistiti al je branik odma poceo ko ledenica da puca i pojavile su se ove kao strije . Stvarno ne znam sta je vise sa ovim ljudima danas mi je doslo da uzmem noz i sve gume izrezem ljudima koji ostavljaju auto kod mene u ulici a tu ne zive , znaci to je toliko bahato ne gleda samo da se uvali boli ga qurac sta ce biti dalje ccc





toliko za sad , nadam se de ce slijedece javljanje biti iz zatvorske celije jer cu tamo otici ako nadjem ko me je opalio :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top