Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
hvala ;)

Evo ga zahvaljujuci Shelby-u stigao i novi lonac , znaci radi se o orginal Remus-u za Opel Astru G, slike govore vise od rijeci :cool:





i tu je i pecat da je sve orginal da nije neko navario samo izlaznu cjev ;)

 
hehehe prodat cemo nekom japaneru , taman iza prvog dok postavim onaj bit ce moj stari lonac FK na prodaju 80kmcica ko hoce bujrum :D
 
hvala Ogi , s vana je jos ostalo da se zamrci , felge da ofarbam i nekad narucim audi TT poklopac rezervara i tu sam zavrsio , onda idemo se malo posveitit unutrasnjosti :lol:
 
Član
te broncane boje su mi bas fora na autima. I bas daje neki zanimljiv odsjaj jos ako ima kakve perle unutra.
Ja svoju kocku kontam u nesto slicno farbati Marakesh brown
IMG_2719.jpg
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
hvala Ogi , s vana je jos ostalo da se zamrci , felge da ofarbam i nekad narucim audi TT poklopac rezervara i tu sam zavrsio , onda idemo se malo posveitit unutrasnjosti :lol:

a u sta ces felge farbat ?
 
jos ne znam majke mi , imam par opcija pa za sta se odlucim , to cu i tako na zimu dok auto bude u garazi , ili cu ih samo osvjeziti ili u zlatnu ili boga pitaj u koju do zime :D
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
jos ne znam majke mi , imam par opcija pa za sta se odlucim , to cu i tako na zimu dok auto bude u garazi , ili cu ih samo osvjeziti ili u zlatnu ili boga pitaj u koju do zime :D

nezz vala bil valjalo da ofarbas u zlatnu :\ onako kako stoji dobro je :)
il mozda u mat crnu zatamnis cijelo auto . . .mozda bi i to fino izgledalo
probaj u PS u uradi pa vidi :)

p.s super je sve ispalo sve pohvale i cestitke bracuka moj ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top